reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Daria trzymam kciuki! pewnie dostaniesz progesteron i będzie ok, ale daj znać!

Ja w I trymestrze nie biorę kąpieli, w poprzedniej ciąży również unikałam. Choć nieraz mam ochotę w taką pogodę się popluskać w cieplutkiej wodzie...
 
reklama
Kochane ja tez dla bezpieczenstwa nie przytulam sie bo boje sie a wy jak to u was jest ? Ja uzywam zwyklej oliwki chociaz nieregularnie narazie ;)
 
Ja wczoraj bralam kapiel we wrzatku prawie :)

Co do kremow na rozstepy to uzywalam w pierwszej ciazy i dostalam wszedzie gdzie mozna..dla tego mam olewke na kremy juz... dziala na tych co by rozstepow i tak nie dostali.. sa uwarunkowania genetyczne :) w 2 i 3 ciazy nie dostalam wiecej rozstepow a nievuzywalam nic...
 
Bdata ja mysle ze genetyka..ja uzywalam naprawde dobrej jakosci a rozstepy mam nawet na ramionach...jestem typem ktoremu skora sie rwie .. malo rozciagliwa.. mam nadwage ale nie jestem az tak gruba i duuzo grubszych osob nie ma grwma rozstepow. .w ciazy pierwszej przytylam jakies 13 kg wiec tez nie ma tragedi..

Moj m tez twierdzi ze teraz bedzie mial abstynencje... niestety facecj nie rozumieja pewnych rzeczy.. moj mnie wkurza bo mysli ze jak mam mdlosci a nie wymiotuje to sciemnia..ze spaniem tez sciemnam zeby nic nie robic ehh.. a ja teraz z tymi hormonami to niebezpieczna jestem i mowie co slina na jezyk przyniesie... ehh ja juz chce polowe ciazy a najelpiej sierpien...
 
To sie wyzalilam.. serio brak mi zrozumienia.. ja glupia bylam w pierwszej ciazy czujac sie dobrze robilam wszystko...w drugiej zdychalam i zadnego zrozumienia ...w trzecuej czulam sie super ale oczywiscie moj m ma w pamieci druga ciaze gdzie zdychalam...a ze w trzeciej bylam na full obrotach caly czas to zapomnial...teraz sie zle czuje to juz lenistwo sie odezwalo a nie ciaza.. ahh
Tlumaczyc juz mi sie nie chce ze kazda ciaza inna.. wlasnie tego sie balam ze bede sie tak czuc i nie bede miala na nic sily ;/
 
reklama
Akuku - może spróbuj mu wytłumaczyć? i nie denerwuj się Kobieto! spokój i w miarę mozliwości odpoczynek! I żal się jeśli Ci lepiej... przecież także po to tu jesteśmy! :)
 
Do góry