reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
starajaca25 witaj w klubie:) Mój mąż mówi, że w życiu już się tyle nawymiotowałam (niemal po każdej imprezie bez względu na ilość i rodzaj alkoholu:p), że już do końca życie będę niewymiotująca :D
 
Werci ojej a jak to się stało?

Liveboiled aż tak cie męczą te mdłości? :-( ja mysle że mi niedługo przejdą dziś juz widzt że mam wiekszy apetyt także mam nadzieję że niedługo przejdzie

O ja tez mam wizyte w poniedziałek to widzę że dużo będzie dobrych wieści !!:-)
 
Dzień dobry dziewczyny :-) Mnie odpukac mdlosci dzis nie mecza za to rano nie moge sie dobudzic. Ciagle chce mi sie spac.
Ja sie zaczynam juz denerwowac poniedzialkowa wizyta :-( Ide do lekarza, ktory w pierwszej ciazy byl tym lekarzem, ktory stwierdzil ze malenstwu nie bije serduszko :-(Mam jakieś leki ahhh
 
Lucalew ja przy drugiej ciąży też szlam do tego samego gina który przy pierwszym razie stwierdził brak akcji serca także wiem co czujesz! Tak później czekalam żeby usłyszeć to serduszko że jak usłyszałam to łzy mi w oczach stanęły. Próbowałam się przy nim nie rozkleic i się udało ale w domu rozkleilam się na całego. Teraz juz do niego nie chodzę i jestem zadowolona. A ty chcialas iść do tego samego lekarza czy nie mialas wyjścia?
 
Beata dzięki za zrozumienie. Moj lekarz ginekolog-endokrynolog skierowal mnie do tej lekarki w I ciazy ze wzgledu na cukrzyce, powiedzial ze ona juz bedzie mnie prowadzic i jak juz do niej poszlam to niestety bylam u niej pierwszy raz i na nia trafilo ze musiala mi ta smutna wiadomosc przekazac. Sama wizyta do momentu tej informacji byla bardzo ok. W tej ciazy rowniez moj lekarz skierowal mnie do niej bo ona naprawde jest bardzo dobrym lekarzem. W szpitalu gdzie mialam zabieg polozne same mi ja polecaly gdybym chciala pozniej sprobowac zajsc w ciaze. Teraz jak bylam tydzien temu u zupelnie nieznanej mi lekarce tez sie pytala kto mnie prowadzi to jak powiedzialam ze bede przez ta Pania doktor to tez ja polecala. Ahhh sama juz nie wiem nic musze to wytrzymac i pozytywnie myslec.
 
Ja jestem na tyle masochistka, ze na prenatalne wybieram sie do tego samego lekarza, ktory stwierdzil poprzednim razem brak akcji serca. I co 'najlepsze' sama zdecydowalam, ze wlasnie do niego chce isc chociaz w tej klinice jest jeszcze jeden b. dobry i polecany ginekolog. Tez sie stresuje, ale z drugiej strony to tez nie ich wina, ze musieli nam przekazac taka wiadomosc. Trzeba sie przemóc ;-)
 
reklama
Do góry