reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Magdus92 tak dobrze Cię rozumiem. Ja tylko czekam do 13 tygodnia bo w nim straciłam malucha. Mam klucie brzucha ale objawów takich jak przy poronieniu nie mam. Dodatkowo boję się bo to bliźniaki i od początku ciaza jako wysokiego ryzyka. Pozostaje nam tylko uważać na siebie i czekać aż minął te najgorsze tygodnie.

A za nas natura zdecydowała, że będziemy rodzina wielodzietną :-D miała być jedna dzidzia będzie dwójka i cieszę się jak szalona bo głową nie pozwoliłaby m na 3 dzieci a bardzo chciałam mieć dużą rodzinę
 
reklama
Cześć mamusie. Tak się rozpisalyscie że nie nadazalam z czytaniem ale już wszystko nadrobilam :-)
Magdus92 odpoczywaj kochana jak najwięcej i postaraj się nie denerwowac. Ja w pierwszej ciąży miałam bóle i plamienia, kilka razy lezalam w szpitalu. Lekarz zawsze mi powtarzał że najlepszym lekarstwem jest odpoczynek i pozytywne myślenie. Miał racje :-) Także głowa do góry, będzie dobrze :-)
 
Magdus póki co jest ok, choć każdego dnia i mnie dopadają myśli nieproszone...Wczoraj odebrałam wyniki badań i wyszły mi bakterie w moczu, i pani w labolatorium zdziwiona, że nic mnie nie boli, że nie narzekam... zrobiłam ponowne badania i czekam do pon. Nikt nie mówił, że ciąża to drobnostka:))) Mój mąż chyba na zamówienie dostał w pracy pakiet rodzinny w medicoverze i jakoś nie powiem daje mi to poczucie bezpieczeństwa:)
 
Olka87 gratuluje bliźniaków i z całego serca życzę powodzenia!!! :) Ja jestem chrzestną bliźniaków i osobiście opiekowałam się 2 lata parką (0,6msc - 2,5l) i mam cudowne wspomnienia jeśli chodzi o dzieci! Gorzej było z rodzicami:p
 
Anma14 ja bede jutro we Wrocławiu w Magnoli bo wybieramy śpisz mężem i dziećmi na zakupy , jak bede jechała kiedyś sama to sie odezwie :)
 
Starajaca MEGA gratulacje!!!

Ania z tą jajecznicą to ja szaleję codziennie

Gusia nie martw się otoczeniem, może zwyczajnie zazdroszczą… Dasz radę i ciesz się z każdej pociechy !

Magdus też miałam pisać o nospie, bo poprzednio miałam podobnie, leżałam i nospa grana była.

Akuku nie martw się, ludzie są zawistni. Idź na zwolnienie i miej wszystko w d…

Mnie też czeka niebawem rozmowa z kierowniczką, urlop po macierzyńskim kończy mi się 10.02, od 11.02 powinnam stawić się w pracy…

Dariazgr co u Ciebie? Jak te krwawienia?
 
reklama
Dzień dobry wszystkim :) ja nareszcie wróciłam do żywych. Mdłości juz mnie prawie nie męczą i ja też mniej zmęczona jestem. W pierwszej ciąży tez minęły mniej więcej w tym okresie. W poniedziałek wizyta i juz nie mogę się doczekać, bo w końcu się dowiem czy wszystko jest ok i w ogóle czy coś jest. No ale żeby tradycji stało się zadość, to wczoraj miałam kolizje samochodowa. Nie z mojej winy ale auto nie nadaje się do niczego :(
 
Do góry