reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Anney daj spokoj, mnie dzis przez chwile piersi przestaly bolec, tzn bolaly ciut mniej niz zazwyczaj i wpadlam w taka panike, ze masakra :szok: Juz chore mysli itp...Ja bym juz chciala byc po prenatalnych...
Dziewczynki tym spaniem to chyba zarazacie :-) Wstalam o 10 a o 12 znow bylam w lozku :-)
Beatko, tutaj bezkarnie mozemy sie zalic :-)
 
reklama
Ja to tylko czekam aż te pierwsze 12 tygodni minie. Potem już wróci wszystko no normalności (mam nadzieje). Do niedzieli mam czas na zebranie energii bo w niedzieli znów do pracy na noc :) Jutro jeszcze na sklepy przepatrzeć czy coś zostało z wyprzedaży.
 
Ojj ja tez bym tylko spala i jadla ;) tzn apetyt slabszy..alr kanapki z seren i pomidorami mi smakuja ..a i spelnilam swoja zachcianke na gorchowke dzis i tak sie nie moglam doczekac ze groch nie ugotowany hahaha ;) ale dobra byla ;)

Spalam na kanapie przy biegajacych starszakach od 15 do 17.30 a o 21 znowu mi sie spac chcialo..i jak przymykalam oczy to mi sie juz snilo cos hehe.

Dzis m sie obrwalo za całokształt ;) ojj ile to jeszcze do konca zostalo ? U mnie przy do B rych wiatrach ponad 7 miesiecy.

A tak sobie wlansie pomyslalam termin mam na 23.08 i mam chrzesniaka z 10.08 ... nie chcialabym za bardzo w tym dniu rodzic.. a sie smieje ze co dziecko to szybciej rodze. Alex 40tc3d, Victor 39tc, Emil 38tc3d...
Wagowo po dzieciach widac roznice juz bylo (A:3.400, V: 3.250, E: 2940)
 
Jozio moj 40t5d (przy zatrzymanej akcji powodowej w 19tyg, szwie i szyjce 1.5cm) 3360g
luai 40t2d (szyjka otwarta do 24tc, podtrzymywane do momentu zamknięcia) 3136g

i weź tu bądź człowieku mądry
 
To może ja też się przyłącze. Mam 26 lat i 3 letnia xoreczke w domu. O drugą ciążę staraliśmy się pół roku. Termin mam na 22.08.15. W piątek idę do giną. Ogólnie Czuje się strasznie ciągle bym spala albo wymiotowala. Z córką "całowałam się z sedesem " do 8 miesiąca a mmylilo mnie do końca. Teraz wszystko wraca i nie mogę sobie z tym poradzić. Gratuluję wszystkim przyszłym mamusia i życzę powodzenia
 
Witaj frania! No ja tu myślę że to okropne samopoczucie mi przejdzie wraz z pierwszym trymestrem a ty mowisz że do 8 mc cie trzymało ? O litosci..

Magdus no tak tu to można się żalić bezkarnie :-D

Witam się z rana ;-) ja zaraz jadę kupić jakąś sukienkę bo jeansy juz mnie cisną.
 
Frania, to termin masz w moje urodziny :-) Witaj !

Beatko, moj to mnie w ogole nie rozumie, takze szczescie, ze wy tu jestescie :-) Ja jak tylko jestem w domu to biegam w geterkach, albo w legginsach podciagnietych pod same cycki hahahahha
 
reklama
Witam sie i ja.

Zaczynam tracic talie chociaz brzucha jeszcze mi nie wywalilo. No i czasem mam zaparcia,ufff

Czesto slyszalam historie ze ciaza zagrozona przedwczesnym porodem a pozniej porod po terminie :-)
Ja urodzilam 5 dni przed przewidywanym terminem. I bardzo sie z tego faktu ucieszylam :-)
 
Do góry