reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Witajcie Dziewczyny.
Chciałabym dołączyć do Was,poczytałam trochę i widzę,że wesolutko tutaj.
Ja trochę nieśmiało,bo jeszcze boję się cieszyć ale jestem bardzo dobrej myśli.Fajnie będzie pogadać z kimś na tym samym etapie ciąży......mnie męczą bardzo mdłości 24h na dobę no i piersi oczywiście bolą nieziemsko.....wszystko zniosę byle zdrowo rosło.

akuku życzę córeczki;-)

nat Luteine możesz brać bez problemu w niczym nie zaszkodzi....często się ją stosuje nawet zapobiegawczo a u Ciebie są wskazania

magduś widzę po suwaczku że jesteśmy na tym samym etapie:)

anney doczytałam właśnie,że wracałaś do UK po świętach....czy samolotem??

Z tego co wiem to nie wskazane jest latać samolotem w pierwszym trymestrze....ja mam bilet do PL zamówiony już dawno na 9 stycznia ale przepadnie,rezygnuję z lotu....przykro bo dawno się z rodzinką nie widziałam ale Maluszek teraz najważniejszy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej

O prosze o wozkach juz myslicie :-)
I dobrze. Zakupy dla dzidziusia to najprzyjemniejsze z ciazy hehe
Ja mam nadzieje ze moja mala do sierpnia polubi wiecej na nogach chodzic bo podwojnego wozka nie bede kupowac. Mam bugaboo cameleon i spacerowke. Dokupie do bugaboo dostawke i oby mala chciala na niej jezdzic.

A mi sie dzisiaj snilo ze bylam na usg i lekarz powiedzial ze bedzie chlopak :-) sny w ciazy prorocze ?:-)
 
Witaj Ania, widze ze i u Ciebie przytulanie bylo w jednym czasie :-) Jestes czwarta :-)
Cinamona, oby nie, bo mnie sie snilo jakis czas temu ze dostalam krwotoku :no:

Ogolnie to podziwiam dziewczyny (tylko nie krzyczcie i nie obrazajcie sie :-) ), ktore sa pewne, ze urodza wtedy i wtedy i od samego poczatku kupuja juz dla dziecka... Dla mnie ciaza to troche rosyjska ruletka i nigdy niewiadomo na kogo trafi :-(
Jeja juz drugi dzien umieraaaam ! Moja macica krzyczy, po prostu krzyczy, a maluch nie reaguje tylko sie rozpycha :-D
 
hihi dziewczyny ja też już wózki obczajam. Oczywiście nie kupuję, ale chcę chociaż się rozeznać w modelach, to samo fotelik samochodowy:) Wolę kupować sprzęt partiami po kilka rzeczy w miesiącu, niż wszystko pod koniec bo mnie będzie denerwować fakt że nic nie przygotowane. Wczoraj włączyłam Męża w poszukiwania fotelika wg tych testów zderzeniowych :D. Myślę że niedługo założymy osobne wątki na wózek, wyprawkę i na nasze ciążowe brzuszki:)
No i zaklinam czas żeby płynął szybciej, że już bym chciała skończyć 8, 9, 10 tydzień i liczę ile dni do skończenia kolejnego tygodnia, i w którym tygodniu będę podczas wizyty u ginekologa i co już tam będzie widać na usg i ile zostało do końca pierwszego trymestru i tak w mojej głowie ciągła wyliczanka :D:D
Do objawów (koński apetyt) dołączyło sikanie po 4x w nocy.

Pozdrowienia i udanego Sylwestra przy Piccolo :)))
 
Ja wózek w tamtej ciąży kupowałam w styczniu i to było dwa miesiące przed porodem i też mi się wydawało ze tak szybko. A teraz nic nie kupuje bo mam wszystko po córci jak będzie dziewczynka a jak chłopak to dostanę ciuszki od kuzynki. A wózek miałam czerwony - uniwersalny dla obu płci:tak: wiadomo że coś tam po dokupuje ale na pewno nie za wiele. Wiem jednak że na bank kupie laktator i to dobry.. W poprzedniej miałam badziewny i zepsuł mi się..:no: ale pamiętam ile razy mi życie uratował gdy mała jeść nie chciała a ja miałam cyce jak donice PEŁNIUTEŃKIE no to się odciągnęło i do lodówki lub zamrażalki :-)

ania2611 witaj - rozgość się :tak:
 
Dziewczynki ktore sa na zwolnieniu w uk mam pytanie bo dostalam wyplate i niewiem co oznacza skrot SMP czyzby juz mi macierzynski wuplacali ? Bo Ssp tez dostalam takze nie rozumie :(
 
Hej aniu witaj, tak, samolotem leciałem i w poprzednich ciążach tez. Wszystko było ok. Najbardziej narażone są pierwsze ciąże i z zagrożonymi nie wolno latać.
 
reklama
Odwrotny skutek bo za kazdym razem kiedy zaczynalam brac to plamilam. Jaka dawke polecacie? Musze sie przelamac.
czasem dopochwowe leki mogą podrazniac, ja wole duphaston.

co do wyprawki ja w 1 ciazy kupowałam po 16 tc,i to raczej ubranka,Bałabym sie wczesniej,w 1 trymestrze tyle jednak poronien i widok wozka by mnie chyba calkowicie rozwalil
 
Do góry