reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Witam :)
Mogę dołączyć? Jestem w 9tc i 4 d według usg..termin na 31.07 ale myslę że blizej mi do sierpnia :p Mam 22 lata i to moja 1 ciąża..wyczekana..wymodlona... Trochę się martwię bo od 6 tc miałam okropne mdłości i wymioty...a od 9tc 0d prawie brak mdłosci...a wizyta dopiero 07.01 :(
 
Tinus witaj :-) Nie martw sie ja nie mialam praktycznie zadnych objawow poczym zaczely bolec piersi i sennosc a teraz mecza mdlosci i wymioty :-( Mowi sie ze pod koniec I trymestru objawy moga sie zmniejszyc. Jesli sie bardzo tym nie pokoisz to moze umow sie szybciej na wizyte lub jak masz mozliwosc zadzwon do swojego lekarza.
 
O matko. Az sie wlos na glowie jezy jak sie czyta o opiece kobiety w ciazy w uk. Wrrrr

Ja mieszkam w hiszpanii i chodze do lekarza prywatnie bo mamy wykupione rodzinne ubz prywatne. Z tego co sie orientuje to panstwowo tez robia 3 usg w ciazy ale jak cos jest nie tak to napewno wiecej. Tutaj generalnie kobiety zadowolone sa z opieki panstwowej.
Ja chodze na prywatne ubezpieczenie wiec usg bede miala na kazdej wizycie. W poprzrdniej ciazy jak plod byl troche starszy i cos juz tam bylo widac to na kazdym usg moj gin przelaczal na chwile na 3d i slicznie bylo widac. Mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie chociaz zmienilam lekarza. Badania krwi tez pokrywa ubezpieczenie wiec nic dodatkowo nie musze placic. Ale w koncu placimy miesiecznie kupe kasy za to ubezpieczenie wiec jesli jeszcze trzebaby bylo za cos dodatkowo placic to byloby to juz zdzierstwo.

Gratuluje udanych wizyt. Cudowne wiadomosci
 
No dobra... jestem coraz bardziej przerażona...
Muszę pozapisywać wszystko i przedstawić listę pytań pani doktor.

Dziewczyny powiedzcie mi kiedy najlepiej zrobić USG 3D? ma to sens już na tym pierwszym USG? ( u mnie to będzie 12 tydzień) czy lepiej później?
Jestem pierwszy raz w ciąży i popadam ze stanu euforii do przerażenia, że nie dam rady i że na pewno o czymś zapomnę... :zawstydzona/y:


p.s.
Witaj Tinuś!
Gratuluję udanych wizyt!
 
Ja robilam w 17 tygodniu i wtedy się dowiedzialam ze będzie chłopczyk myślę ze 12 tydzień to trochę za szybko jeśli chcesz zrobić 3D tylko raz w ciąży.
 
No dobra... jestem coraz bardziej przerażona...
Muszę pozapisywać wszystko i przedstawić listę pytań pani doktor.

Dziewczyny powiedzcie mi kiedy najlepiej zrobić USG 3D? ma to sens już na tym pierwszym USG? ( u mnie to będzie 12 tydzień) czy lepiej później?
Jestem pierwszy raz w ciąży i popadam ze stanu euforii do przerażenia, że nie dam rady i że na pewno o czymś zapomnę... :zawstydzona/y:


p.s.
Witaj Tinuś!
Gratuluję udanych wizyt!


Myske ze ze polowkowe jest idealne na 3d.
ja nie miałam takiej opcji w poprzednich ciążach,małe teraz mamy zamiar intez w połowie ciazy. Wtedy najlepiej ponoć widać już rozwiniętego malucha.

doczekac sie nie moge!!!
 
reklama
Witam nowe mamusie. Wypoczywa nam sie cudnie I czasu malo na Was . W sobotę widziałam naszą dzidzie, 2 cm naszego szczęścia I bijace serduszko. Bosko:D dzis rowno 9 tyg termin potwierdzony na 4 sierpnia:)
 
Do góry