reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Witam się i ja w świątecznym nastroju :)

Swięta miło spędzone - wigilia u rodziców, 1. dzień świąt u teściów, dziś znów do rodziców. Poza sennością nie mam innych objawów ciąży.

Mówiłyście w tak wczesnym stadium rodzinie o ciążach? O mojej wiedzą na razie moi rodzice, czekam do zobaczenia serduszka 29.12 i powiem teściom i rodzeństwu swojemu i męża.

Akuku - szacun, torty super.

Witam nowe mamusie i te z przykrymi przeżyciami, ale i z nowymi nadziejami - będzie dobrze, MUSI BYĆ, u niektórych podwójnie ;)

Anney współczuję atmosfery świątecznej...
 
reklama
AKUKU - jakie torty! :D

Witajcie nowe Mamusie!

a mnie złapało przeziębienie... katar, ból gardła... także od wczoraj głównie kocyk, sok malinowy i łóżko. Szkoda... bo spadł śnieg, wyszło słońce i jest pięknie... :-(
 
Witajcie :) zdrowych i Wesołych :)
Ja też spędzam Święta spokojnie u Rodziców :) dużo odpoczywam no i jem, bo niestety tylko jak coś zjem to nie jest mi niedobrze. No ale jak tylko mdłości przejdą to musze trochę ograniczyć jedzenie, bo startuje juz ze sporą nadwagą :(
 
I ja się witam po Świętach :) czuje się duuuzo lepiej, juz jem normalnie i nie trace juz na wadze. Czasem jeszcze z rana się zdarzają wymioty ale juz nie zdycham cały dniami.
 
Witam, nadal świątecznie. Witam nowe mamy i gratuluję bliźniaków. Ja chyba w zeszłą niedzielę w jednym z moich bardzo intensywnych, realistycznych snów, miałam taką sytuację, że moja siostra przyniosła jakieś ręczne USG i zobaczyłam bliźniaki, ale to chyba nie wróżba ;) sama nie wiem, czy bym chciała tak od razu.
Ja po Wigilii u nas, wczoraj u teściów, a dzisiaj za 2 godziny odwiedzą nas przyjaciele, jak co roku w drugi dzień Świąt. Wszystko udane, mimo ogólnych rozmów o dzieciach, nie zdecydowaliśmy się powiedzieć nikomu, oprócz siostry mojego męża (moja już wie od samego początku). Dzisiaj za to raczej powiemy znajomym, którzy nas odwiedzą, żeby już nie kryć się z tym nie piciem alkoholu, myślę, że bliscy przyjaciele mogą wiedzieć no i nic nie wskazuje na to, żeby było coś nie tak.
 
Hej jak tam dziewczyny? Objedzone? Bo ja właśnie leżę na kanapie i się ruszyć nie mogę:-D:-D powiadomilismy rodzinę o dziecku. Ogolnie duuuzo wzruszeń. Nawet ja jak mowilam to się rozkleilam :-) ech te hormony :-D:-D w wigilie bylam odwiedzić moją chrześnicę i powiedzialam też mojej najblizszej kuzynce i ona też nam bardzo gratulowala i się poryczala ;-) ale było fajnie

A jak u was przekazywanie radosnej nowiny ?

Pozdrawiam nowe mamuśki i wow bliźniaki !:-D Gratuluję!!!
 
Hej dziewczyny :-) Witam wszystkie nowe mamusie :-)
My z narzeczonym spedzilismy święta sami w domu a dzis odwiedzil nas moj brat z rodzina i bylo bardzo wesolo.
Bratowej musialam powiedziec juz tuz przed swietami bo zapraszali nas do siebie na wigilie a mnie wtedy meczyly wymioty wiec jakbym przyjechala i spedzala w wc czas to by odrazu sie zorientowala a tak to tylko wiedza jeszcze moi rodzice i przyjaciolka z mezem - ktora tez okazalo sie ze jest w ciazy o jakies 3 tyg. dluzej. Reszcie rodzinki i znajomym powiemy jak wytrzymam z milczeniem do konca I trymestru.
U nas wczoraj sypal snieg wiec bardzo swiatecznie sie zrobilo :-)
Wspolczucia dla wszystkich przeziebionych u mnie juz tylko katar od pukac zostal.
 
Dziękuje za gratulacje :-) dla nas bliźniaki były sporym szokiem bo nigdy u nas w rodzinach nie było ciąż mnogich. Ale jakoś od razu się cieszylismy. Dotrwać do 13 tygodnia i później już z górki.


Ale powiem szczerze, że dolegliwości ciazowe też są podwójne :-D tylko ja im gorzej się czuje tym bardziej się cieszę bo w ciąży, która poronilam nie miałam żadnych dolegliwości.
 
Chcialam pierwsze badania laboratoryjne jakie są zlecane w ciaży zrobic na nfz....na nfz nie mam zaufanego lekarza, więc idę do takiego do tkorego są bliskie terminy, ktorego nie znam. Czytam, ze czasem dają tylko na morfologie i mocz...to jakie badania są zalecane reg. rozp. min zdrowia i tych badan jest sporo. Czy to, ze czasem nie dają na zalecane to tylko ich "humorek"?
 
reklama
Do góry