reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dzień dobry dziewczyny :-) Jak tam u Was? U mnie śniegu pelno i pieknie sie zrobiło :-)
Witaj Nat, gratuluje II kresek :-)

Anney mnie tez wywalilo brzuch, moj m mowi do mnie mala ciezarowka hehhe Na opuchniecia to polecam pic duzooo wody, zalecenia mojej pani doktor, ktora zalecila mi picie gdyby pojawily sie obrzeki, na szczescie jeszcze mnie nie dopadly.
Od paru dni tez bym ciagle spala :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny

Chciałam się przywitać i przyłączyć do Waszego grona. Co prawda potwierdzenie ciąży u lekarza dopiero jutro (ale i tak tylko z sików bo tu w UK inaczej nie robią). Dwie kreski wyszły już tydzień temu. Objawy się nasilają wiec to nie może być nic innego jak ciąża. Wg kalendarza internetowego planowany termin porodu mam na 29 Sierpień. Tu położną nie mam pojęcia kiedy zobaczę (jak sądzę nie prędko) wiec termin może jeszcze się zmienić.

Może trochę na początek o mnie w ramach "dzień dobry".
Pochodzę z Krakowa. Od dobrych paru lat mieszkam w północno wschodniej części Anglii. Jestem mamą prawie 2,5 letniego łobuza.
 
Cześć dziewczyny

Chciałam się przywitać i przyłączyć do Waszego grona. Co prawda potwierdzenie ciąży u lekarza dopiero jutro (ale i tak tylko z sików bo tu w UK inaczej nie robią). Dwie kreski wyszły już tydzień temu. Objawy się nasilają wiec to nie może być nic innego jak ciąża. Wg kalendarza internetowego planowany termin porodu mam na 29 Sierpień. Tu położną nie mam pojęcia kiedy zobaczę (jak sądzę nie prędko) wiec termin może jeszcze się zmienić.

Może trochę na początek o mnie w ramach "dzień dobry".
Pochodzę z Krakowa. Od dobrych paru lat mieszkam w północno wschodniej części Anglii. Jestem mamą prawie 2,5 letniego łobuza.

Hejj ! Tez jestem z Anglii i termin mam na 28 sierpnia :)
 
Poświątecznie Witam!

też mam olbrzymi brzuch. Nawet się zastanawiałam czy tam nie mieszka więcej niż jeden nowy Obywatel. Z objawów to zostały duże piersi, czasami mdłości i zachcianki :) My powiedzieliśmy tylko mojej najlepszej Przyjaciółce... Rodzice i Teściowie nic nie wiedzą, więc na Świętach podśmiewali się z nas, że chyba się nie doczekają albo będą już starzy i spróchniali... Będą w szoku :-D
Mnie całe Święta męczył katar... i nadal mnie trzyma...niestety...
 
To i ja sie witam po swietach!

Witam tez nowe mamusie!!!

We wtorek wyjezdzamy na Mazury na kilka dni wiec znow nie bede zagladac do Was. Prosze wiec dbac o siebie i odpoczywac jak najwiecej ;-)

Ja z objawow ciazowych mam tylko mdlosci i ciagla ochote na sen... Takze nie jest zle.
 
Ja tez was witam po swuetach i prosze o kciuki bo zaczynam 7 tydz aby moja radosc sie nie skonczyla tak jak to bylo 2 razy Mamuski trzymam za was tez kciuki i odpoczywajcie :) objawow nie mam za bardzo tyle ze sledzi nie moglam w swieta jesc co je uwielbiam a teraz troche boli brzuch wiec ja juz wariuje :(
 
Ja tez was witam po swuetach i prosze o kciuki bo zaczynam 7 tydz aby moja radosc sie nie skonczyla tak jak to bylo 2 razy Mamuski trzymam za was tez kciuki i odpoczywajcie :) objawow nie mam za bardzo tyle ze sledzi nie moglam w swieta jesc co je uwielbiam a teraz troche boli brzuch wiec ja juz wariuje :(

Kochana bedzie dobrze byle sie nie denerwowac. Ja zaczelam 6 tydzien a wczesniej poronilam w 4-5 wiec jakos najgorszy czas przeszedl za mna aczkolwiek ciagle czuje strach. Wczesniej martwilam sie ze mnie brzuchal pobolewa a teraz sie martwie ze nie mam zadnych objawow. Ale za tydzien ide sprawdzic czy wszystko ok i czy serducho bije. :)
 
reklama
Do góry