reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Dziewczynki i ja Wam życzę wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie, wielu pyszności za stołem i apetytu na nie:) I niech dla wszystkich będą to ostatnie święta bez nowego/pierwszego/kolejnego Dzidziusia który już jest w drodze:)

Buziaki i uściski dla wszystkich Sierpniówek!
 
Dziewczynki!
Życzę Wam dużo zdrowia, spokoju, apetytu ;), bogatego Mikołaja, rodzinnej atmosfery. Życzę odpoczynku i nudy - ale takiej przyjemnej z herbatką i kocykiem. Życzę Wam dużo cierpliwości, wiary w lepsze jutro i spełnienia wszystkich marzeń.

Buziaki! :)
 
Cześć.
Gratulacje dla wszystkich sierpniówek.
Ja jestem lipcówką 2015, choć z samego końca, więc może i będę sierpniówką :)
Piszę, bo widzę, że tu lizosomek na liście. Lizosomek gratulacje - może pamiętasz mnie z lipcówek 2013. Pozdrów dziewczyny ode mnie.

Wesołych Świąt
 
Witam.
Jestem mamą 2 letniej Toli.
W sierpniu tego roku poronilam w 13 tygodniu.
Teraz jestem w ciąży blizniaczej i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Termin mam na 2.08. Ale jak to bliźniaki do terminu raczej nie doczekamy.

Pozdrawiam :-)
 
czesc
witam sie, chociaz nie wiem, czy bede miala czas sie tu regularnie pojawiac :( bardzo duzo pracuje, niestety, wiec z czasem krucho...
termin mam na 15,08, to bedzie moj czwarty szaleniec :)
tytus ma 9 lat, maia ma lat 6, a hania 5.
mieszkamy w irlandii, wiec jak zobacze jakies usg w okolicach 16-ego tygodnia, to dowiem sie czegos wiecej ;)
poza tym nie lubie ciazy, plamilam na poczatju (jak zreszta w kazdej poprzedniej ciazy z jednym wyjatkiem), ale juz jest okm wiec mam nadzieje, ze tak zostanie. tutaj przy plamieniu nie zaleca sie leczenia famakologicznego. w zasadzie ja sie zgadzam z takim podejsciem. trzeba czekac, i miec nadzieje :)
trzymajcie sie, dziewczyny, wszystkiego dobrego!!!
 
Hej dziewczyny, Boże jak za święta. W domu fajnie jaka Awsze, ale siostra mamy zmarła i możecie sobie wyobrazić klimat.
Mnie dzis totalnie przestały cycochy boleć.

Jutro ostatni dzień i znów wracamy niestety do uk :(

Mam nadzieje, ze święta mijają wam dobrze i rodzinnie.

Sciskam mocno
 
Olka bardzo mi przykro ze stracilas maleństwo :( ale los Ci to wynagrodzil podwojnie ! :)
Witaj oczywiście :) Jestem na styczniowkach 2014 i tam jedna mama urlodzila na koniec listopada :)

Marianeczka Witaj 4 to tak jak u mnie :) z tym ze ja mam samych synkow :)

Anney ojejku stracenie osoby bliskiej w okresie swiat to najgorsze co może być :( przykro mi bardzo.


U mnie Swieta pracowite ..miałam torty na zamówienie i padam na pysk... tzn teraz już odpoczelam troszkę ale spalam 2 godziny w dniu wigilii, zaczelismy o 16.30 o 17.30 mikolaj był..prezenty rozpakowaliśmy dzieci się pobawily i po 19 poszlam spac z najmłodszym ! spalam do polnocy i wstałam ostatni tort robic... uff

Pochwale się jak mi wyszly :)

DSC_0576.jpgDSC_0645.jpgDSC_0550.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0576.jpg
    DSC_0576.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 46
  • DSC_0645.jpg
    DSC_0645.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 46
  • DSC_0550.jpg
    DSC_0550.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 51
Akuku dziękuje. Tak sobie właśnie staram to wytłumaczyć i wierzę, że teraz będzie wszystko dobrze.
Przepiękne torty, masz duży talent.

Anney to muszą być ciężkie święta dla Twojej rodziny. Współczuję.
 
reklama
Hej brzuchatki

U mnie swieta spokojnie. Juz sie lepiej czuje i chyba przeziebienie pomalu przechodzi ale zle tutaj sypiam.
W niedziele wracam do es ale nie jade niestety do domu bo na tydzien do tesciow. Nie mam wogole ochoty ale co zrobic.


Ooo blizniaki! Gratulacje Olka!!!

Akuku piekne torty. Masz talent
 
Do góry