reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ja w poprzedniej ciazy bylam pewna dziewczynki i chociaz lekarze powiedzieli, ze 'bylo za wczesnie zeby bylo widac' to na pewno byla dziewczynka. teraz na nic sie nie nastawiam, zeszlym razem bardzo pragnelismy chlopca, teraz jest nam to obojetne, byleby wszystko bylo dobrze.
Takie jakies leki mnie napadly z rana :/ ...
 
reklama
Ojjjj, trzeba tu często zaglądać, żeby się pogubić ...;)
Witamy wszystkie nowe Mamy sierpniowe i życzymy powodzenia! Ja myślę, że tutaj na forum to musimy się wspierać i podtrzymywać na duchu, chyba nikt nas nie zrozumie tak dobrze, jak my tutaj siebie nawzajem:)

Ja krewetki uwielbiam, ale póki nie mam pewności - odpuszczam.

U mnie we Wrocławiu śniegu nie ma, ale tak mnie wczoraj podkręciłyście świąteczną atmosferą, że zamówiłam ozdoby choinkowe i w weekend namówię męża na zakup choinki:)

A'propo, jak zareagowali Wasi mężowie/partnerzy? Mój do dziś nie może uwierzyć...:p

Zamówiłam dla rodziców i teściów taką kartkę w formie prezentu otwieraną, gdzie będzie napisane: "Kochani Rodzice wkrótce zostanie Dziadkami naszego Maleństwa" - i włożymy pod choinkę , mam nadzieję, że się ucieszą:) w tym tygodniu dostanę kartkę to wrzucę zdjęcie na forum:) Moja mama to już nóżkami przebiera, kiedy babcią zostanie:p

Miłego dnia wszystkim życzę!:)
 
Sezon przedświąteczny w pełni
Ozdoby recznie robione - oryginalne cudeńka ...
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Ozdoby świąteczne


Zabawki Dumel i Fisher Price taniej niż na allegro !!!
MamaSprzeda.pl


i Wielka świąteczna akcja z DUŻYM SERDUSZKIEM z której dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Moje Pierwsze Święta
10451851_913198728697759_1944828996716586396_n.jpg
 
Cześć Dziewczynki! Widzę, że produkcja postów ruszyła na dobre. I dobrze w kupie raźniej!
Witam wszystkie przyszłe mamusie i życzę nudnych ciąż i samych dobrych wieści od lekarzy.:-)
Za oknem u mnie biało słucham RMF Święta i nastrajam się już bardzo świątecznie, gdyby tylko za porządki chciało mi się wziąć to już w ogóle byłoby super.
Co do płci ja mam już dwie córeczki, więc chciałabym teraz synka. Próbuję zaklinać rzeczywistość, ustawiłam niebieski suwaczek, kupiłam już dwie pary bodziaków w męskich kolorach i czekam.
Dziś dopadły mnie jakieś lęki, że może się nie udać, że pęcherzyk jest pusty itd. Nie wiem jak nadal będę tak świrować, to chyba przesunę tę pierwszą wizytę o tydzień... Miłego dnia przyszłe mamusie.
 
Mój mąż oczywiście się ucieszył, chociaż na początku nie byliśmy pewni tej bladej kreseczki, którą to on pierwszy zauważył. On trochę tracił wiarę w siebie, że się kolejny miesiąc nie udaje, więc chyba na dobre wyszło.

Dzisiaj pobrali mi krew i wzięli mocz, żeby zrobić wszystkie badania. Lekarz pobrał też cytologię i dał skierowanie na USG, ale niestety okazało się, że w ramach NFZ mogę tylko zapisać się w tej przychodni, do której chodzę, a tam terminy dopiero na styczeń, co oznacza, że w ramach NFZ będę miała USG dopiero w 12 tygodniu. Zastanawiam się teraz, czy nie pójść gdzieś prywatnie, żeby zobaczyć serduszko, zanim powiem znajomym, z którymi jadę na Sylwestra, ale moja siostra mówi, że dopóki wszystko jest ok, to może szkoda pieniędzy, bo przydadzą się potem dla maluszka.
 
Mama, to tak jak mnie. Ja tez dzis mialam takie chore mysli... Wlasciwie to od wczorajszego wieczora... Ze jesli ciaza obumarla to nawet nie bede wiedziec kiedy.... Nie wiem, chyba wlasnie to jest najgorsze. bo plamiac, wiemy ze cos jest nie tak...
 
Witam nowe mamusie :)

Ja się dziś tak źle czuje :-(nie pamiętam żebym przy pierwszym dziecku miała takie mdłości fuj.. Nie zjem nic źle, zje ... jeszcze gorzej..no litości, wszystko mi śmierdzi. Najlepiej mi smakują owoce. Do sklepów nie wchodzę bo między regałami kręci mi się w głowie.. no mówie Wam śmiech na sali :)

blerka taka pamiątka to bardzo dobry pomysł sama bym chciała takie dostać od swojej mamy.:)

the_white_one no kobiecie to rzeczywiście nie dogodzisz:) za wysokie źle, za niskie też źle:) najlepiej nie robić nic i czekać co przyniesie los :)

marand dobrze że pójdziesz do lekarza później. Ominie cię ten stres który ja teraz przechodzę..

lizosomek no produkcja postów ruszyła pełną parą i dobrze:):) także trzeba być na bieżąco :)) a smutki a sio!!! idźcie precz!!:tak:

loveboiled a jak to się sprawdza wg tego kalendarza?? mi się marzy druga córeczka no uwielbiam dziewczynki, a mąż z kolei wolałby chłopca no wiadomo:) ale będzie co będzie byle zdrowe. Nie przykładamy tak się do płci

JInx też słyszałam o tym że w dniu ovu szanse na chłopca są większe bo plemniki męskie są szybsze. My majstrowaliśmy z dwa dni przed ovu to niby wychodziłaby córcia no zobaczymy :)

starajaca25 witam Cie:)

maartuszkaa89 nie martw się i melduj nam się po wizycie z dobrymi wieściami!:-)my tu zarażamy optymizmem

magdus92 intuicja matki jest niezawodna. Tobie też lęki trzeba odgonić?? A sio lęki spadać nam ..:)

Anma14 mój mąż bardzo optymistycznie:) już zaczyna swoje.. tego ci nie wolno.. tamtego ci nie wolno.. słodki jest :) a prezent wymyśliłaś super! naprawdę:) jak będziesz miała to koniecznie się pochwal

mama_jiz u mnie też rmf święta rządzi :))
 
reklama
No właśnie magdus.... Mnie też martwi to, że pozornie wszystko OK, a tak do końca to nie wiadomo.
Jeśli chodzi o reakcję męża to był zawiedziony, że udało się za pierwszym razem. Miał nadzieję, że dłużej poszalejemy.:-D:rofl2:
starająca zobaczysz pęcherzyk i to na pewno Cię uspokoi, a może już dzidzia będzie. Trzymam kciuki.:-)
Jlnx ja uważam, że siostra ma rację. Zapisz się na styczeń, na NFZ. Dzidziuś naprawdę dużo potrzebuje.:-)
 
Do góry