reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Beata88 nie bój się. Wiem ze to trudno tak, ale sama wiesz ze stresem nie pomożesz, tak na prawdę nic nie można zrobić. No chyba tylko się modlić. :)

Ci do noszenia to cała druga ciążę nosiłam moja pierworodna bo jak już wspomniałam nie chodziła jeszcze i usypiana była na rękach. Ważne żeby to nie było nagle i ciało musi być przyzwycAjone. Teraz staram się nie nosić a raczej siadam i biorę na kolana. No ale młodsza jeszcze czasem podniose. N szczęście jak się tłumaczy to dzieci bardzo dużo rozumieją. :)

Edit: dodam jeszcze ze to noszenie podejrzewam pezyspieszylo mój poród, urodziłam 2 tyg przed terminem, z czego byłam wielce zadowolona, gdyż nie chciałam ponownie czekać po terminie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczynki. Witam nowe mamusie. Akacha zazdroszczę Ci, że już widziałaś dzidziolka i masz zdjęcie farciaro!:-D
Nie było mnie kilka dni, bo męczą mnie straszne mdłości i wymioty tak mniej więcej do 15. Dzisiaj już nieco lepiej było więc chyba znalazłam sposoby i liczę na to, że wszystko się unormuje. Postaram się nadrobić zaległości i częściej Was odwiedzać.
Beatko - nie stresuj się kochana, wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki.
 
Ja na mikołaja czekoladki dostałam :D

Sysiq powodzenia!

loveboiled współczuję hemoroidów :(

Lucalew jak masz problem z infekcjami to stosuj jakiś probiotyk, napewno pomoże. Tym bardziej, że w ciąży zwiększają się predyspozycje do rozwijania się infekcji.

Beata88 też leję wodę z 5-litrowych baniaków, myślę że chodzi o większe ciężary. W czw. umyłam wszystkie okna, powiesiłam ozdoby, pranie, obiad itd i to chyba było trochę za dużo jak na jeden dzień. Warto się słuchać organizmu. Nie bój się wizyty, wszystko będzie ok!

Współczuję Wam dziewczyny mdłości i wymiotów, u mnie narazie nic, ale zapewne mnie to czeka ;]
 
Florianka witaj i Gratuluję pozniej dopisze cie do listy.

Muffi no to Mikołaj się postaral o mnie to juz dawno zapomniał:-( chyba uznał że już za stara jestem :p jej rzeczywiście się napracowalas mnie dopiero czekają te przyjemnosci ;-)

Cinamona juz cie brzuszek gniecie?:-) mi to przeszkadza jak śpię na brzuchu [to moja ulubiona pozycja] lub w wannie się poloze na brzuchu

Mama zyganko to zdrowy objaw ciąży glowa do góry :-):-):-)

A ja od kilku dni nie mogę normalnie zasnąć. Krece się strasznie. Aż mój mi mowi że nie idzie ze mną spać
 
Cześć Dziewczyny, o mnie Mikołaj też zapomniał, ale obiecał, że nadrobi jak wróci na Święta.

Florianka witaj! Na kiedy masz termin? Kiedy do lekarza się wybierasz?
Loveboiled wspłczuję, oby to tylko chwilowe było.
Beatka też uwielbiam spać na brzuchu i też nie mogę:-)

Ja się próbuję jakoś ogarnąć, bo mam te cholerne mdłości, ale dzisiaj sukces nie wymiotowałam. Wybieram się z moimi dziewczynami na obiadek do rodziców, więc wlewam w siebie już 3 herbatą z imbirem i chyba działa. Życzę Wam miłego dnia, odezwę się pewnie wieczorem.
 
reklama
Normalnie zdycham dzisiaj, nie mogę patrzeć na jedzenie a trzeba synkowi dac jeść.. Pamiętam jak w pierwszej ciąży zaczęły się u mnie wymioty to ponad tydzień musialam wziąć wolne z pracy tak strasznie wymiotowalam, totalna rewolucja
 
Do góry