reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
ja w pierwszej ciazy nie czekalam nawet w pracy do 12 tygodnia, niestety tak wymiotowalam ze uznalam ze lepiej poprostu powiedziec prawde, dziadkowie oczywiscie sie ciesza i maja nadzieje ze tym razem moze wnuczka bedzie :)
 
Ja tak samo jak mama. Zle wspomnienia mam jak sie tak wszystkim pochwalilam a pozniej wyszlo jak wyszlo.... Teraz wie tylko maz no i w pracy trzeba powiedziec... A co do objawow to pracuje w pizzerii i wpadlam na to ze jestem w ciazy jak po 6 miesiacach pracy pierwszy raz poczulam zapach ciasta i maki :D
 
Ja tez jakas senna jestem od dwoch dni. W pierwszej ciazy jakos na poczatku przez ok 2-3 tyg tylko bym spala. Mialam czas to spalam :-) Teraz to niemozliwe przy mojej dwulatce... Szczegolnie w porze poobiedniej ucielabym sobie drzemke, ale niestety...

My jeszcze nikomu nie mowilismy. Czekam co lekarz powie i jak wszystko bedzie ok to powiemy na swieta.
 
Moi przyjaciele i rodzeństwo okazali nam wielką radość i gratulacje. :-D

Jestem generalnie za dość prędkim ogłaszaniu nowiny. Nawet jak ostatnio straciliśmy szybko ciążę, to nie żałowałam, bo przynajmniej zaistniało to dziecko w świadomości rodziny, przyniosło radość... Potem każdy przeżywał stratę jak za prawdziwym członkiem rodziny. Ale z drugiej strony rozumiem jak ktoś nie chce mówić, to takie trudne...
 
Mama_jiz mnie tak tylko trochę ćmi brzuch, coś jak na @, ale mocnych bóli nie mam. Co do zasypiania, to nie wiem, czy dziś jest taki dzień, czy hormony zaczynają działać. Obudziłam się z bólem głowy i cały dzień fatalnie się czuję ;/

Beata88 no można by wrzucić. Tak w ogóle jestem z tego samego rocznika co ty [wnioskuję po nicku], to Twoja pierwsza ciąża?

the white one gratuluję pozytywnych wyników ;] A usg miałaś? U mnie tylko mój mąż wie. Ale tak mnie korci, żeby powiedzieć rodzicom teściom i rodzeństwu. Ale jest jeszcze tak wcześnie... Chciałam powiedzieć w święta, ale niedługo mam urodziny i jak się wytłumaczę, że nie piję szampana? ;]
 
my nie mówiliśmy jeszcze nikomu... z jednej strony tak się cieszę, że chciałabym powiedzieć wszystkim, a z drugiej... wolę poczekać na wizytę u gina i na wyniki badań. Radosną nowinę ogłosimy pewnie około 12 tygodnia.
 
Muffi tak jestem rocznik 88 ;-) nie jest pierwsza raczej trzecia..pierwsza skończyła się nim się o niej dowiedzialam:'( drugiej ciąży owocem jest moja niespelna trzyletnia córeczka. No a teraz jestem trzeci raz w ciąży;-) co do bólu brzucha wczoraj jeszcze też mnie tak cmilo ale dzis juz nawet jest lepiej także głowa do góry napewno tobie też się polepszy :-)
The white dziel się swoimi radosciami i smutkami bo po to tu jesteśmy w końcu;-)

My o dzidzi powiemy w święta choć już szwagierka ze szwagrem wie. Bylismy z nimi na andzejki i standardowe pytanie czemu nie pijesz.. juz nie miałam jak się wymigac i powiedzialam im. No niech im będzie ale się cieszyli:-):-)
Jutro wstawie tabelke bo dziś pisze z tel i nie mam jak. Chyba że jakaś inna przyszla mama założy nowy watek z tabelka?
 
reklama
Ja mowie wszystkim, tylko w pracy powiem na koncu. Jestem zdania ze co ma byc to bedzie i czy sie o tym bedzie mowilo czy nie to nie ma znaczenia. Moja znajoma nikomu nie mowila do 14 tyg, w koncu powiedziala a w 19 tyg poronila. Nigdy nic nie wiadomo
 
Do góry