reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lovebolied jej to dlugo musisz czekać na wizyte. Ja to ogolnie jestem bardzo niecierpliwa i ciezko by mi tak bylo. I bez usg no masakra :-)

Mama ale co ich obchodzi jakiego lekarza wybierasz to Twój wybor w końcu. No nie wiem.. to co jak nie weźmiesz lekarza który pracuje w szpitalu to inaczej cie będą traktować ?

Bafinka a kiedy teraz wizyta u lekarza. Dal ci chociaz cos na to krwawienie

Ja się jutro będę próbowała umowic na wizyte. Mam nadzieje ze uda mi się na nfz. Bo jak nie to będę musiała isc prywatnie i 150-200 zl zapłacić :-(
 
reklama
i tak sa male szanse ze trafisz na swojego lekarza w szpitalu, ja chodzilam prywatnie cala coaze a nic mi dr nie pomogla, byla co prawda w szpitalu ale tylko do 15 a ja urodzilam o 20 alem i tak najwazniejsza jest polozna , lekarz olewal sprawe i przyszedl 15 min przed urodzeniem sie dziecka , stal z boku i nic nie pomogl, wiec teraz na nfz bede chodzic, ewentualnie na jakies wazniejsze usg dla sprawdzenia pojde
 
W mojej małej mieścinie niestety ma duże znaczenie czy ciążę prowadzi lekarz pracujący w szpitalu. Pamiętam kąśliwości z poprzedniego porodu....Nawet jak nie ma tego lekarza na zmianie, to na karcie widać kto ciążę prowadził... Nic muszę to przemyśleć.
 
Cześć dziewczyny wszystko wskazuje na to że zostanę w sierpniu mamą:-):-) teścik w piątek druga kreska słaba ale widoczna nawet dla mężusia, bardzo się cieszymy starania były od sierpnia także w miarę szybko się udało, mam juz synka z wrzesnia 2012 teraz liczymy na córeczkę, termin wg. kalkulatorów ok. 07.08.2015 myślicie że jeśli wybiorę się do lekarza przed świętami to będzie za wcześnie? chciałabym miec już jakieś usg na święta żeby się pochwalić rodzinie, ;-)
 
cześć

To i ja dołączam.....Wczoraj zrobiłam test i pojawiła się druga kreseczka, dzisiaj powtórzyłam dla pewności i jak nic ciąża jest :-D termin na 10 sierpnia.
Mam córeczkę z lipca 2013, a teraz mam cichą nadzieję na synka.

Jlnx - ja rodziłam na Madalińskiego i tam chodziłam do lekarza w przychodni przyszpitalnej. Zadzwoń, powiedz ze ciąża to może jakiś termin szybki się znajdzie....(Tylko nie umawiaj się do Zwolińskiego, nie polecam. Jest co prawda specjalistą od USG, ale do prowadzenia ciąży jest fatalny).

Pozdrawiam i miłego dnia życzę!
 
beata dzis powtarzam bete i ide do gina po zwolnienie a na badanie umowiłam sie na czwartek bo jeszcze za wczesnie zeby cos widac... jestem pełna obaw.. biore luteine 100mg dopochwowo i leze....


co do lekarza to ja w pierwszej ciązy do 17 tc chodziłam państwowo ale lekarz mi powiedział ze skoro jest jakiś prolem z ciązą (pojawiły się skurcze) to on nie podejmie sie leczenia mnie na nfz.... i tak to z tymi lekarzami....
 
Dołączam do Was dziewczyny;-)
EwaS możeś śmiało iśc przed świętami, napewno na USG będzie już coś widać;-)

Co do lekarzy to ja obie ciąże chodziłam prywatnie, co wiąże się z ogromym kosztem nie tyle samych wizty, co towarzyszących badań (pełen pakiet w 12 tyg ciąży z cytomegalią i toksoplazmozą prywatnie to u nas koszt z tego, co pamiętam 300 zł!!) Ja mam akurat fajnego lekarza, w obu przypadkach kiedry rodziłam przyjechał do szpitala na wezwanie męża, chociaż był to środek nocy;-) Ale różnie bywa i sama leżąc kiedyś na patologii ciąży była świadkiem sytuacji, w której lekarz prowadzący nie przyznawał się do pacjentki z przychodni. Dużo jednak zależy od charakteru lekarzam tego, jaką jest osobą. W przychodniach też można trafić na fajnych, odpowiedzialnych lekarzy.
 
Ostatnia edycja:
No to i ja po cichy dołączam. Termin z om na 11 sierpnia. Mam 2 synów, z 2007 I 2011r. Mam też za sobą ciąże pozamaciczna-2006r i puste jajo plodowe, w lutym tego roku. Mam nadzieję,że tym razem wszystko jest ok.:-)
 
EwaS86 ja też mam dzieciaczka z 2012 tylko że z marca:) nie wiem czy na usg coś zobaczysz już, który to byłby tydzień? Ja umawiam się tak żeby serduszko już było

lizosomek witaj :)

Bafinka jak tam po becie?? mam nadzieję że wszystko dobrze i ładnie przyrasta. Ja też w pierwszej ciąży na luteinie byłam przez większość ciąży


Ulkan witaj :) ja chodziłam prywatnie a i tak nie było go przy porodzie. W ogóle lekarz przy porodzie to rzadkość. Czarną robotę i tak odwalają położne a lekarz tylko do nagłych wypadków.U mnie pod koniec porodu bylo chyba z siedem osób ba mała nie mogła wyjść i wtedy lekarz przyszedł łaskawie.

zielona.wampirzyca witaj:) każda mamka dołącza tak nieśmiało bo to jeszcze taki początek:)) ja dalej nie wierzę że jestem w ciąży :)

Ja jednak musiałam się umówić prywatnie do mojego lekarza bo na NFZ terminów nie ma na cały grudzień a przecież nie będę do stycznia czekała z pierwszą wizytą. Także idę 15.12 już nie mogę się doczekać.
 
reklama
Do góry