reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Witam,

termin porodu wychodzi mi na 10 sierpnia. Entuzjazm na razie umiarkowany, mimo że chciałabym się już bardzo cieszyć.

Pozdrawiam
 
reklama
Ulkan witaj :) ja chodziłam prywatnie a i tak nie było go przy porodzie. W ogóle lekarz przy porodzie to rzadkość. Czarną robotę i tak odwalają położne a lekarz tylko do nagłych wypadków.U mnie pod koniec porodu bylo chyba z siedem osób ba mała nie mogła wyjść i wtedy lekarz przyszedł łaskawie.

Beata ja rodziłam pierwszego syna SN i tu faktycznie lekarz się nie natrudził, bo tylko mnie zszył po fakcie. Ale przy Franiu miałam CC (położenie pośladkowe i przodujące łożyko), więc w takim przypadku obecność lekarza jest konieczna. Wiem, że takie przypadki jak mój nie są czeste, ale dobrze mieć świadomość, że w razie czego można liczyć na pojawianie się lekarza, który prowadził ciążę i zna pacjentkę, bo to zawsze działa uspokajająco ;-)
 
Ewa no to w takim razie już powinno być juz serduszko :-) nie wiedzialam że to już będzie ten tydzień ciąży.
Jak wogole wy liczycie tygodnie ciazy? Ja pierwszy dzień ostatniej miesiaczki mialam 20 pazdziernka to w ktorym teraz tyg. ciąży jestem przy cyklach niereguralnych? Ciezko to wyliczyć z kalkulatora na necie bo one każą dokładnie określić długość cylku a ja go nie znam:-:)-(

Ulkan no w takim wypadku to rzeczywiście warto mieć swojego lekarza :-) jak ja bym chciala teraz rodzic przez cc
 
Cześć Dziewczynki i ja się dzisiaj witam. Ciągle jeszcze nie wierzę, że to się dzieje naprawdę. Ponieważ zobaczyłam na teście bardzo bladą kreseczkę, to postanowiłam jutro powtórzyć. Trzymajcie kciuki.

Beatka - też wybieram się do lekarza około 15 grudnia:-)
Witam serdecznie wszystkie nowe mamusie i serdecznie Wam gratuluję.:tak:

Postanowiłam na razie pozostać u swojego dotychczasowego lekarza, mam nadzieję potwierdzi ciążę, założy kartę, zleci badania, a dalej zobaczymy. Ostatecznie zdecyduję po Nowym Roku.

Bafinka wszystko będzie dobrze bądź dobrej myśli.
 
Dziewczynki a Was tez czasami pobolewa brzuch??? Mnie czasami w nocy. Ból przypominający menstruacyjny tylko w lżejszej formie. Trochę się martwię bo w pierwszej ciąży byłam na luteinie a teraz bez żadnych wspomagaczy i boję się..
 
Od wczoraj mam taki ból beatka... też trochę się martwię.
U mnie dziś piąty tydzień się zaczął, chciałabym pójść do lekarza jak już będzie serduszko widać, ale jak się będę źle czuła to chyba wcześniej pójdę, poczekam kilka dni.

the white one dopiero zauważyłam, że Ty Lublinianka jesteś:-) Ja też z tego województwa nadaję.:-D
 
Ostatnia edycja:
Ja od samego poczatku mam takie bóle menstruacyjne, nie mam ich non stop ale pojawiają się czasami teraz juz trochę mniej niż na poczatku. Ale z tego co wiem to chyba normalne. Dlatego byłam pewna ze dostanie @ a tu niespodzianka :)
 
U mnie też takie bóle a praca siedząca ciężko troche na koniec dnia czułam mocno ale w domku trochę odpuściło trzeba odpoczywać przy pierwszym dziecku było łatwiej a teraz wiadomo zawsze jest coś do zrobienia
 
reklama
mnie też boli brzuch i plecy niestety... kilka razy miałam też zawroty głowy.
wizytę u gina mam 10 grudnia.. to będzie 6 tydzień -- myślicie, ze już coś będzie widać??
ja chyba nadal nie mogę w to wszystko uwierzyć... :-)
 
Do góry