reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Witajcie mamuśki ;) dołączam do Was. Jestem zaskoczona i całkowicie zielona w temat. Nasz bejbik to całkowita niespodzianka.Ale już zaczęłam go Kochać<3 Wiem ze to 4,5 tydzień .24 .12 mam wizytę i będę znała termin.
 
Foxy witaj :) i nie panikuj jak na wizycie bedzie sam pecherzyk bez bejbola! Na tym etapie to normalne :)
Marand trzymam kciukasy zeby skonczylo sie dobrze i bezbolesnie ! :)
Lucalew a nie mowilam?!?! Wiec prosze mi tu sie nie stresowac :D

Ja dzis masakra.... Zawroty glowy i spaaaaaaaaac.... A i strasznie mnie muli, chyba dzis bede przytulac porcelane :(
Za dwa dni wizyta, ciekawi mnie co sie okaze... Ale taka mam cicha nadzieje, ze bedzie dobrze :> w poprzedniej ciazy czulam sie super poza bolacymi piersiami, a teraz po prostu zywy trup.... Wiec moze to dobry znak !
 
magdus- już widziałam swój pęcherzyk i dlatego jestem zaskoczona... Normana wizyta u gin. profilaktyczne usg ,a tammm pierwsza myśl rak,a później bejbik.. po zrobieniu 4 testów wykluczyło całkowicie nowotwór .. :happy:
 
Witaj Foxy, gratuluje :-)

Dzieki Magdus to tez dzieki Waszym kciukom :-)

Dobrze ze Ci tez sie nastawienie zmienilo, ja tez jestem dobrej mysli odnosnie Twojej poniedzialkowej wizyty. Zycze Ci tego z calego serca zebys tez moga juz sie nie stresowac i zobaczyc malenstwo :-) Kciukasy trzymam caly czas.

Mnie tez zaczelo dzisiaj sie krecic w glowie, piersi tez bardziej wrazliwsze, zobaczymy, odetchnelam troche po dzisiejszej wizycie :-)
 
Foxy no ja tez juz w okolicach 4 tyg zeszlym razem widzialam :p ale tak jak mowie, nastepnym razem mpze byc bejbol a nie musi takze don't panic :D
Lucalew wiesz nie chodzi o zmiane nastawienia. Zgubilam gdzies po drodze uczucie przygnebienia po prostu :D wiesz, nie mam wplywu zbyt duzego na to co sie stanie. Zartuje, usmiecham sie, z mezem gadamy o tym jakie to dziecko bedzie mialo beznadziejnych rodzicow i jest ok :D
Jesli bede miala plakac to w poniedzialek i nic tego nie zmieni :> ale jesli jednak jest ok to szkoda zeby bejbol myslal ze jego mama jest przykra i wiecznie zasmucona
 
reklama
czyli jak miałam USG i testy były pozytywne i gin powiedziała,ze to ciąża -za tydzień może się okazać ,ze zniknie?(nie śmiać się już pisałam,ze jestem zielona w temacie ;)
 
Do góry