reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dzieki za rady dziewczyny- wezme lapka do specjalisty moze uda sie uratowac :-)
Za tydzien przyjezdzaja moi rodzice w odwiedziny - pewnie beda mieli auto wypchane po brzegi moimi netowymi zakupami...
Ja tez bym miala problem z ubiorem na jakas uroczystosc- talia byla moja jedyna dobra strona w wygladzie- teraz wygladam jak hipopotam jedym slowem...
 
reklama
Ojj dziewczyny widze ze wiekszosc z nas czuje sie grubo.. i widze ze niezalezniw czy faktycznie mamy tw kg dodatkowe czy nawet jak jesteście chudziutki z malymi brzuszkami ;)

Blerka ja bym duzi dala by tak wygladac.. ja mam ramiona jak bulki uda wkelki i boczki ogromne.. i to takie faldy wychodza bleh.. a teraz wszedzie krotkie rwkawki i nie ma sie jak schowac noo.. ja juz mam dosyc a gdzie tu lato... naprawde w tej ciazy czuje sie brzydko.. w poprzednich z duma pokazywalam brzusio.. najbardziej z Vikim bo na koniec ciazy wazylam tyle co na poczatku.. i to na koniec ciazy wazylam jakies 7-10 kg mniej niz teraz ! Nie pamietam dokladnie.. eh
Tak wiec ja ogrmona kwoka jestem.. eh

Dzis wypilam kawe i byla mewega slodka..zamówiłam waniliowa facet nawalil tw twgo ze uuu.. ale mi smakowalo w miare choc ja nic nie slodze.. nie wiem co mi tak slodkie smakuje.. no chyba w ciaY jestem. . Hah
No i jak cukjer spadl tak zaczelam sie trzasc..z glodu te bo nylam z dziecmi w parku po szkole a jadlam tylko platki slodkie ;/ na mleku hah.. no i tak mi sie slabo zrobilo ze prawie zemdlalam.. szybko do tesco pijechalam autem z dziecmi..i kupilam pancakes.. zjadlam troche i nagle mroczki przed oczami ..dusznosc i ehh.. ale po chwili jedzenia przeszlo...
Masakra.. pierwszy raz w zyciu tak mialam.

Ja to wogle slaba w tej ciazy jestem buu.

Ja chce juz 36 tydzien i niech mala wyskakjje.. i q przyszlym eoku mam nadzieje ze w lato pojedziemy na wakacje i bede mogla wyskoczgc w bikini w koncu.. bo ja od ciazy z Alexem w bikini sie nie pokazuje... ahh...

Jinx zazdroszcze wypadu.. ale ja sie chyba nie nadaje i boje sie wyjazdu do pl..eh ale wypozyczylismy auto wiec nie powinno byc zle... oby palow nie bylo bo mi juz wczoraj rece spuchly przy 20paru stopniach eh.

Cinamona czemu powtorzyc ?

Lucalew odezwij sie..

Fioleczka ale super ze corcia bedzie.. no i poukladania spraw rodzinnych ! Odzywaj sie i wugaduj ile wlezie..


Aaa ja dzis uslyszalam ze podobno mala jestem na 23 tydzien.. ale nie wiem z kim mnie porownja bo zapewne e sloniami hahhaha. Bo patrzac na ws to ja juz hipo jestem ;) tak wiec eh.. no i ja wiecie cala tyje to moze brzucho sie tak w oczy nie rzuca..chociaz widoczny mocno jest ..ale doopa nie mala..cycki tez daja inny poglad hah.
Nie no ja juz sobie wyobrazam jak z porodowki z flakiem po kolana wychodze.. bedzie mi brzuch z pod koszuli wystawal bo koszula doope zakrywa tylko buhahaha. Noo albo wezme i poprosze o cesarke i jak beda kroic to niech odrazu mi plaatyke brzucha zrobia hahaa.
 
Musze zrobic jeszcze jedna krzywa.
Tutaj pobieraja krew tylko na czczo i po godzinie i jak wyjdzie cos za duzo to trzeba powtarzac i robic tzw dluga krzywa czyli pobieraja na czczo, po godzinie, po dwoch i po trzech. Widocznie takie tutaj zasady.
Trudno co moge zrobic, nic tylko modlic sie zeby teraz wszystko wyszlo w granicach normy. A jak nie to dieta.
 
Akuku ze mnie tez juz sie kwowa robi.. Juz w bluzki niektóre nie wchodzę, pominę fakt ze czasem brzuch sie mieści ale ramiona juz nie ...:/
Jeju dobrze ze nic ci sie nie stało ! Uważaj na siebie [emoji6]
 
Pupui oby szybko zleciało :-)
Akuku hehe na pewno nie jest tak źle, a poza tym jak po porodzie zajmiesz się czwórka dzieci to szybko zleci i nie będziesz miała czasu na patrzenie w lusterko :-)
Cinamona życzę dobrego wyniku przy drugim podejściu :-)
U mnie wynik prawidłowy po dwóch godzinach 110, ale usg lekarz nie chciał zrobić:-/
Następna wizyta za miesiąc i dopiero wtedy konkretne badanie..
No i jak mi powiedział że spotkamy się praktycznie w 30 tygodniu to aż ciężko uwierzyć :-O czytałam ostatnio grudniowe mamy i to nerwowe spodglądanie na testy, pierwsze usg i czekanie na serduszko.. pomyśleć że my też pół roku temu tak zaczynałyśmy :-)
Dopadł mnie okropny kaszel :-( macie sprawdzone sposoby na jego szybkie zwalczenie?
 
reklama
Temperatura już spadła, gardło też przeszło, wczoraj został tylko katar a w nocy jak zaczęłam harczeć to i maluch w brzuszku się obudził i mąż nie wiedział co wydaje takie dźwięki :-( chyba zrobię sok z cebuli i imbir idę parzyć..
Pupui a na jakim etapie prac jesteście? Wyrobicie się do ustalonego terminu?
 
Do góry