reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

a ta jest ok? bo jeszcze taką znalazłam:) Z tym, no że czarna jest i nie wiem jak przełamać tą czerń. Może jakieś czerwone buty? albo mam taką limonkową marynarkę. Jak w niej wygladam?
20150421_175734.jpg20150421_175713.jpg
Z przodu suekinka ma takie małe kokardki, a material jest tak jakby tłoczony w czarną kratkę.
 

Załączniki

  • 20150421_175713.jpg
    20150421_175713.jpg
    8,1 KB · Wyświetleń: 58
  • 20150421_175734.jpg
    20150421_175734.jpg
    10,2 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Jinx zazdroszczę wyjazdu :) połączyłas widzę przyjemność z pożytecznym bo i nauka i odpoczynek Eh.. A naładowanie endorfinami to jest to co potrzebuje chyba teraz ...:) Hm większy za mały niz mniejszy?

Borysiatko rozumiem cie z ta sukienka.. Ja bym chciała tyle rzeczy sobie kupić ale wole maleństwu odłożyć Eh.. Moze nie wyglądasz tak złe spytaj swojego mz niech oceni :) ja mam zaburzona strasznie samoocenę teraz i tez mi sie wydaje ze we wszystkim wyglądam no marnie..

Fioleczka oj faktycznie juz dawno cie nie było:/ ciekawość zwyciężyła? Ja bym nie dała rady do porodu sie "katować":) czyli dziewczynka bedzie? Jejciu gratulacje i zazdroszczę płazy ! Kochana o tylko sie cieszyć jak zdrowo rośnie.. A problemy rodzinne moze jakoś sie uda rozwiązać trzymam kciuki :)

Borysiatko doczytałam ! Ta ze zdjecia ładnie leży :) jakis kolorowy dodatek i bedzie git ! Po za tym zgadzam sie z dziewczynami ze czerń na weselach wraca do łask.. Zwłaszcza małe czarne :)
 
Borysiątko ubierz czarną i przełam np jakąs doczepianą kokardką lub perłami jasnymi- długimi zawijanymi na 2-3 razy . Ewentualnie jasna kopertówka i buty :)
 
Borysiatko - Sukienka bardzo ladna, na zdjeciu wyglada elegancko. Najwazniejsze, zebys sie w niej dobrze czula.

Jinx- z tego co czytam to plywalas? Super!!!

Amawell, przykro z powodu kompa. Moze jeszcze cos da sie zrobic albo chociaz odzyskac dane. Moj kochant starszy synek w trakcie odpieluchowywania wszystko moczyl w domu, lacznie z laptopem :-)

Akuku, wszystkie cie bedziemy chyba odwiedzaly :-) ale na pewno nic sie nie zmieni.

Anney, usmialam sie dzis z twoich wpisow, hihihi.
 
Amwell, ja tez kilka lat temu zalałam wodę laptopa, odrazu posypałam po laptopie 3-4 torebki ryzu, i schowałam do torbe i na 2 czy 3 dni, i działa, i do dzis działa, teraz z tego laptopa korzysta moj brat :D

MOze spróbuj tak zrobic :)
 
reklama
Borysiatki wyglasza dobrze w tej kiecce. Mozesz jakis szal w kolorze zalozyc i bedzie fajnie.

Ja dzisiaj przejrzalam szafe bo 9 maja mam komunie i tez nie wiem co zalozyc. Moze cos uda mi sie kupic a jak nie to mam ze dwie kiecki co ujda w tloku. No chyba ze przez dea tyg tak urosne ze sie nie zmieszcze. Wszystko jest mozliwe...

Bylam na wizycie i musze krzywa powtorzyc [emoji19]
 
Do góry