reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Spoko nie jestescie same tez mam zle mysli bo cos mnie zaczyna kuc w brzuchu tak inaczej :( oby tylko nie to :( buziaczki mam 5 tydz dop boje sie strasznie :( kciiuki za was trzymam razem z moim skarbem
 
Starajaca wszelkie bole brzucha, okolic pepka, podbrzusza, jajnikow itp na tym etapie sa jak najbardziej w porzadku !! Wszystko przez rozciagajaca sie macice, wszystko nam sie w brzucholach przestawia :D ja dzis dojsc do mamy nie moglam, takie mialam klucie jajnika :D takze bez stresu kobitko ! :)
Ide lulac bo pewniej moj piekny z rana zrobi 'niechcacy' pobudke :D dobranooc :)
 
Hej mamuski a ja juz spac nie moge :( brzuch juz mnie nie bolo tak baardzo ale pic mi sie strasznie chce tez tak macie ?? Moze jeszcze zasne na godz w koncu mam odpoczywac jestem na l4 .Pozdrawiam mamuski milego dnia kciuki za wszystkie kochane :)
 
Ja tez przesypiam cqle dnie a w nocy spie po godzince i nastepna godzinke sie wierce :) Picie ?? Mam zawsze wode mineralną przy łóżku w sypialni :p

Dzis o 9 , mam spotkanie ze swoim gp w celu potwierdzenia ciąży wiec 3 kciuki !
A o 15 ide na usg prywatnie i moze przepisze mi jakies leki na podtrzymanie po ostatnim poronieniu, bo na gp nie mam co liczyc. Oni leczą ciaze dopiero po 3 poronieniach a w bez poronien od 12 tygodnia :/
Aaaa no i strasznie mnie cycuchy bola ! A jakie to dziwne uczucie poczuc bolace cycuchy od 6 mies, od tylu nie bolaly mnie nic a nic nawet na okres:)
 
Kochana kciuki za was ktory masz tydzien mamuska ? Ja jutro juz 6 ale 7 przdemna tez poronilam 2 razy w 7 tyg niestety :( dlatego tez mam baardzo obawy czy sie udaaa tym razem ale niby do 3 razy sztuka he he he co do cycuchow tez bolla :( ehh ale oby tylko bylo dobrze przezyjemy wszystko prawda ?? :)
 
Dziewczyny trzymam za was kciuki !! Wiem jak to jest czekać na kolejna wizytę w stresie czy się uda jak już się dziecko wcześniej straciło. Ja poroniłam 4 lata temu w 8 tyg teraz jestem już w 24tyg i trzeba myśleć pozytywnie !! Początki są trudne ale trzeba to przetrwać :-) jeśli chodzi o spanie od początku mam z tym problem jestem od 9tyg ciąży na l 4 a dziś nie śpię od 3.30a poszłam spać przed 1więc długo nie spalam: -) życzę wam spokojnych zdrowych i donoszonych ciąż :-)
 
reklama
Natasza86 dziekujemy ze nas rozumiesz nasz strach o nasze dzieciatka pod sercem :) obysmy tylko mogly sie chwalic naszymi skarbami tylko tego teraz pragniemy DZIEKUJE Z GLEBI SERCA ♡
 
Do góry