reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hej dziolszki. Przepraszam, za milczenie. Podczytuje co tam u was itp, ale jakos weny brak na pisanie :-( Dzis robilam bete i mocz na polecenie lekarza. Beta 20063. Nie podniecam sie zbytnio poniewaz juz sie naczytalam, ze i przy pustym pecherzyku beta rosnie :no: W moczu mi wyszly cialka ketonowe (?) czy cos takiego. No, byle do poniedzialku. Wtedy sie wszystko okaze. Ale piersi to mi odpadaja :-(

Ech, ale zgapiary ! My juz dawno mamy imiona wybrane dla naszych bejbolow. Miala byc Anastazja lub Gabriel, Dominik, ale Anastazja juz zajete przez core, wiec druga cora to bedzie Lena.
Co do chlopca ja baaardzo chcialam Dominika, ale moj sie uparl na Gabriela, wiec trudno, niech mu bedzie :-) Licze tylko na to, ze w poniedzialek sie nie rozczaruje i ze naprawde wytrwam z wami do sierpnia. Przepraszam, ze tak marudze, ale naprawde trudno mi jest myslec pozytywnie... Moze tez przez to, ze najpierw 2 lata sie staralismy, a jak sie juz udalo to wyszlo jak wyszlo... i mala byla bardzo chora, dlatego umarla... i to jest najgorsze... boje sie, ze znow bedzie to samo, albo cos innego... Smuty, smuty, smuty. Juz was nie doluje dziolszki!
Gratuluje wszystkim udanych wizyt i nowe kolezanki witam serdecznie ;-)
 
reklama
Hej Magus myslalam dzis o Tobie :-) Rozumiem Cie doskonale i trzymam bardzoooo mocno kciuki za poniedzialkowa wizyte a ja poprosze kciuki za moja jutrzejsza wizyte.
Ciala ketonowe to wynik tzw glodzenia organizmu tak to nazywa moja Pani diabetolog. Powinnas cos zjesc tlustego na kolacje. Nie musi to byc mega tluste, wystarczy kanapka z maslem i np zolty ser albo np maklera wedzona. Pisze o tym bo ja sprawdzam sobie ketony w moczu takimi specjalnymi paskami i musze uwazac zeby ich nie miec. Lekarz pewno Ci wszystko powie co i jak.
Jeszcze raz duzoo zdrowka, mam nadzieje ze z przeziebieniem u Ciebie lepiej?
 
Oczywiscie ze kciuki sa :)
Hmm wiesz, ogolnie staram sie duzo jesc, niewazne ile przytyje, ale troche w psychice mi siedzi, poniewaz cora umarla z powodu wad, przez ktore nie mogla wytworzyc sobie pepowiny itp i poniekad umarla z glodu :( wiem, ze nie dlatego, ale jakos tak podswiadomie teraz wszystko w siebie wpycham :D ALE !! mam tak, o czym juz pisalam, ze jak jestem glodna to musze w tej chwili cos zjesc! Inaczej po prostu umieram :/ poza tym goraczka, choroba.... Oszalec mozna :/ wczoraj znow cos pecherz mnie bolal... Z przeziebieniem w porzadku, zostal katar i temperatura, 37,4 , 37,5. A Ty jak sie czujesz ? I jak emocje przed jutrem? :)
 
Madziula wiesz że ja myślę o tobie! I myślałam przez cały ten czas! Musi być dobrze no nie ma innej opcji i kropka! Nie smutaj się już bo dzidzia sobie myśli no co ta moja mama taka smutna?;-) w poniedziałek na którą idziesz??
 
Dziekuje Wam dziewczyny za kciuki sa mi bardzo potrzebne i pomocne :-)
Nastrój stresowy od wczoraj coraz większy :-( 100000 myśli na przemian dobrych i złych, chociaz ciagle za te zle sama sie karce.
Przeziebienie nadal jest w sumie katar zostal i kaszel od czasu do czasu meczy, goraczki na szczescie nie mam.
 
Hmm nie robilam... nigdy nie mialam z tym problemu. Jakos takie to mi sie normalne wydaje, tzn idealne jako objaw :>
A ty bez stresu !! Jutro bedziesz skakac z radosci pod sufit :D i dobrze ze juz chorobsko Ci mija! Mnie najbardziej w sumie pomogl prenatal grip care, takze polecam !
Dzieki Beatko za dobre slowo :) czasem sie smieje, wiec cicho ! Albo dzis mojemu pokazywalam jakie male pewnie jest dzidzi a jakie glodne ! Ze non stop glodne :D ze to nie ja, to maluch ! wizyte mam o 13:20 ale pewnie nie wejde o tej :/ ostatnio ponad godzina opoznienia byla :/
ano zobaczymy co lekarz powie w poniedzialek....
 
Oj bede bede, tak sie nastawiam ale paskudne mysli tez sa ahhh
Dziekuje kochana za pare slow otuchy :-)
Tak sobie mysle moze pogadaj z lekarzem tez o tym jedzeniu ze masz takie wlasnie reakcje.
 
reklama
Pewnie, ze sa . Ich nie unikniemy. Ja to mam az za bardzo chore mysli i najgorsze, ze pojawiaja sie same, bez mojego udzialu ze tak powiem. I w ogole mialam dzis koszmar, snilo mi sie ze krwotoku dostalam :/
Musze z nim porozmawiac o wszystkim w poniedzialek. Ale najpierw usg, jesli ono wyjdzie dobrzeto zasype go pytaniami :D
 
Do góry