reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Obgadywanie na forum publicznym to nie obgadywanie :] A druga sprawa to taka, ze wedlug Ciebie Gosiu powinnysmy plakac do konca zycia nad straconymi maluchami, a z obecnej ciazy sie w ogole nie cieszyc. Naprawde haslo Jedynymi ich problemami w ciąży są mdłości a my jako po stracie małych aniołków potrzebujemy troszkę innych "tematow" uraza mnie osobiscie poniewaz bardzo przezylam strate malutkiej, ale jestem na tyle silna, ze podnioslam sie i chociaz pelna strachu potrafie sie jeszcze z tej ciazy cieszyc. Jak tak w ogole mozna... GOsia jest bardziej dojrzala, bo co 5 min na forum po stracie pisze, ze boli, ze plakala dzis po swoim aniolku? Sorry za wyrazenie, ale no ku rwa................ Widocznie jestesmy gorsze, poniewaz uwazamy ze to nie czas i miejsce na plakanie wam na forum o tym jak bardzo cierpimy po swoich stratach. No, ale naprawde bedac w obecnej ciazy, najlepiej wspominac poprzednia i ciagle myslec, ze teraz tez na pewno bedzie zle. Wiecie, to tak po to zeby bylo wiecej problemow niz mdlosci i zgaga.
 
reklama
Nie podobalo sie, powiedziala co chciala i poszla szukac ambitniejszych watkow. I tyle. Zostawmy juz ten temat, bo szkoda czasu. Wole pogadac o czyms nieambitnym typu co dzisiaj zjecie na obiad:-)
u mnie pomyslu brak :-D
Mala w zlobku a ja mam "nieambitny" plan posprzatac chalupe, bo jako wyrodna matka nic tylko na forum siedzie i dom zapuszczony.
Nie, serio musze isc ogarnac...
 
To ja z nieambitnych tematow to wspomne, ze dzis mam jeszcze golabki !!! I ze przez ostatni tydzien namietnie macam brzuch i jak go nie ma to panikuje. Dzis powiedzialam sobie dosc !!!!
 
ale się porobiło...

To ja zmienię temat :

czy jest tu ktoś z Warszawy? Jak tak to serdecznie zapraszam na koncert kolędowy mojego chóru! Obiecuję, ze będzie pięknei! :) 31.01.2015 g19. w kościele Ewangelicko -Reformowanym przy al. Solidarności 74!
koncert.jpg
https://www.facebook.com/events/764970963579944/?ref_dashboard_filter=upcoming

Olka - ale super, że czekasz na bliźniaki! Bliźniaki sa super! Wszystkim polecam ! :):)
 

Załączniki

  • koncert.jpg
    koncert.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 39
No to gratuluje Cinamona :) Ja wlasnie najczesciej jak siedze, ale dopoki nie przekonam sie w pn ze jest wszystko ok, to tak do konca nie wierze, ze to juz :-)
 
No właśnie to my już czujemy ruchy a mówią że w pierwszych ciążach czuje się coś ok 20 tyg. a w kolejnych ok 18?? Do 18 to już mi pewnie brzuch będzie skakał :-)

ja mam jutro USG i się cieszę ale i trochę boję jak zwykle..A i miałam dziś zły sen..:no: nie będę Wam mówiła bo naprawdę straszny..

A dziewczyny które chcą żebym na liście umieściła daty wizyt to proszę na priva mi pisać bo tu wyłapać nie mam szans :-) jest tu TYLE wątków i forum jest tak chaotyczne :-D:-D:-D no sory już zmieniam temat :tak:
 
No wlasnie! Wydawalo mi sie, ze cos sobie uroilam ale ja też cos czuje. Tak jakby powietrze mi przechodzilo w brzuszku w jednym konkretnym miejscu... jak male pęcherzyki powietrza. Maz mówił ze nie możliwe :-) ale te chlopy zaaawsze najmadrzejsi pfff ;-)
 
reklama
Ale nigdzie zbytnio nie pisza w artykulach ze mozna juz wyczuwac cos wczesniej.. Ale widzialam ze bardzo duzo mam na forach pisze wlasnie ze juz czuja dzieciatko na tym etapie.
 
Do góry