reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Gosiu nie wypowiem się na temat twojego ostatniego postu... pamoetam punkt widzenia zmienia sie od punktu siedzenia . To co dajesz innym wraca..i kiedys zaprwne Ciebie tez ktos bedzie ocenial. Zycze Ci powodzenia w byciu idealna matka..
 
reklama
Beata ja sie nie przejmuje tylko smieje..

Gosie wkurza to ze na forum sa mamy z dziecmi bo daja troche pozytywnego myslenia..ona wolalabybyc sama z pierowrodkami..i zamartwiac sie dzien w dzien..a te biedne pierworodki by osiwialy do porodu bez zadnej przyczyny...
 
O mamo, co tu sie dzieje!


Do widzenia Gosiu!! Życzę spokoju i zdrowego dzidziusia, obys w macierYnstwiee znalazła tez czas dla siebie samej. Papa
 
Cześć

OO ale się porobiło:szok::-D Śmiechu warte! Gosiak - więcej luzu.

Nooo to ja dziś też nie mam pomysłu na obiad, jakieś sugestie? coś lekkostrawnego? bo mam rewolucje żołądkowe (hahah to dopiero ambitny temat:-p)

Akuku - zdrówka dla dzieci!

Miłego dnia!
 
lizoomek, chetnie, ale nie wiem co. ma dzis jeszcze tom yum i zero weny ;)
za rysunki zabac sie nei moge. wrrrrr
 
Ja nie czuje żadnych ruchów i jak wracalismy z USG na którym malństwo tak szalało to M był zdziwiony, że ja tego nie czuje. Bo maleństwo pięknie się gimnastykowało:)
Położna kazała mi zapamiętać datę pierwszych ruchów żeby wpisać do karty ciąż i jak zapytałąm się kiedy mam się ich spodziewać to powiedziała, że jak jestem szczupła to szybciej czyli koło 17 tygodnia już.

Dziewczyny zrobiło się troche nieprzyjemnie. Dajcie spokój Gosi:cool: nikt nikogo tu na siłę nie trzyma i skoro jej tu nie odpowiada to przecież nie musi tu z nami pisać. nie ma co się obrażać i unosić:)
 
reklama
Do góry