reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Beatka ja bym kupila, moja bratowa czy znajome, ktore maja dzieci bardzo sobie chwala. Nawet ja sie zastanawialam nad kupnem bo moj m ma astme ale narazie jego inhalatory wystarczą.
 
reklama
Akuku zdążysz z figurkami, najwazniejsze ze sobie odpoczelas :-) Mnie z m zmuzylo ok 20 i dopiero z godzine temu wstalismy bo musialam wziąć insulinę. Pewno teraz nie zasne szybko.

Anney przesylam duzo energii zebys szybko skonczyla robote.

Blerka nie martw sie, idz do lekarza. Niestety mnie juz na samym poczatku zlapala infekcja i chcialabym zeby juz do konca ciazy nie wracala ale wiem ze moze sie jeszcze przydarzyć bo teraz jestesmy bardzo podatne na nie.

Zanetaanna trzymam kciuki. Wartosc bthcg po 6 tys. juz nie przyrasta tak jak na samym poczatku wiec nie stresuj sie.
Ja bete mierzylam na samym poczatku tzn jak zrobilam test z moczu to poszlam na drugi dzien zrobic test z krwi a nastepny test 2 dni pozniej i juz nie robilam. Na pierwszej wizycie mialam tylko pecherzyk ciazowy widoczny to byl 5 tc, nawet kropeczki nie widzialam. Na nastepnej wizycie juz byl widoczny zarodek. Takze cierpliwosci i bedzie dobrze.
 
lucalew będę musiala zdarzyć :D szkoda tylko ze lenistwo takie mnie dopadlo ze wszystko na ostatnia chwile zostawiam..
"co masz zrobić dziś zrob pojutrze- będziesz miał 2 dni wolnego " no i się słucham bardzo ladnie :) a nawet za bardzo :D

Dobra zmykam pac znowu..m dziś poszedł na pierwsza z 14 nocek ! codziennie będę musiala zrywac się rano i dzieci szykować i zawozić do szkoły ..jak m ma wolne to gnije w wyrku :p oo i jeszcze mi zle, marudzę i stekam... prawda taka ze większość robi m ..a jak mi cos powie to się czepiam ze nie docenia tego co robi- czyt. gnije calymi dniami :D
dziś była histeria ! ahh te hormony, mam ich dość :D

od kilku dni mam ochote na frytki z mcdonalda i cheesburgera :D mniam, tylko nie ma u nas drive a nie chce mi się isc...
 
a ja dzisiaj bylam w macdonaldzie - cos mnie sciskalo na wies maca... i to byl blad :no:

nie spie bo mam takie przeboje zoladkowe, ze szkoda gadac :wściekła/y:

no ale musze przyznac, ze cos z tym mackiem i ciezarnymi jest na rzeczy! prawie wszystkie moje znajome, ktore byly w ciazy lazily do maca bo im wchodzilo jedzenie z niego niesamowicie, haha :-)
 
Natka ja chodzilam w poprzsdnich ciazach.. tzn tak w ciazy z Alexem bylam kilka razy z kolezanka ale nie tak ze musialam..poprostu po pracy po drodze mialysmy. Z Vikim w ciazy nie bylam wcale ale ja na mieso zadne patrzec wachac ani myslec nie moglam..zreszta z Alexem tez mnie od miesa odrzucilo ale pozniej moglam juz jesc byle nie wachac mkelonego...
Z Emilkiem w ciazy jadłam mcdonald kilka razy jak bylismy na wakacjach i poprostu zatrzymywalismy sie po drodze.
A teraz mam chęć poprostu ;)
W nocy spać nie moglam ;( jakies chore sny znowu mialam.. do tego budzilam sie co chwile z wyrzutami sumienia.. ze nic nie zrobilam i snilo mi sie na przemian ze pracuje w domu starców ? I ze ktos umiera..po czym szykujemy ta oskbe a ona zaczyna sie riszac i ozywa..
A pozniej jak obliczam kaki biszkopt upiec i jak te figurki robie.. masakra jakas. Jestem bardziej zmeczona niz jak sie kladlam spac. Jeszcze nie moglam usmac i leb mnie bolal... zasnelam po pierwszej i co chwile na zegarek patrzylam ;(
Przyjdzie m to zrobie jedna figurke w dzien...albo sie przespie i wtedy w nocy. Zobaczymy.
Jeszcze dzis mnie lekcje z chlopakami czekaja.. i duzo cierpliwosci. I obiad zrobic. Ah . Nic mi sie nie chce.
Lenistwo do potegi entej...
 
Dzień dobry. Dziękuję kochane za wsparcie, co ja bym bez Was zrobiła. Dzisiaj Roberta nie puściłam do przedszkola bo ma brzydki kaszel i katar. Inhalator pójdzie w ruch i domowe mikstury, mam nadzieje że to pomoże. Moje dziecko zawsze choruje kiedy jego tatuś akurat ma swój tydzień pracy a ja w tedy zostaje sama... Dobrze że zupkę mam od wczoraj to obiadu nie będę musiała robić.
 
Hej Sierpnioweczki, my w niedziele wróciliśmy z wypadu w góry, było super, ale ja co drugi dzień jestem totalnie do d* raz mam energię, a kolejnego dnia kompletna niemoc. Wczoraj pierwszy dzień w pracy i wróciłam z potężnym bólem głowy, wydaje mi się ze te bóle głowy moje to z tego ze mało pije, no i jak nigdy mam ochotę na wode, gdzie zwykle herbatki i soki mi wystarczaly

Widziałam w galerii Wasze brzuszki, cudne sa. Ja niestety na swój trochę poczekam, bo przed ciążą juz wyglądała jakbym lada moment miała urodzić. W poprzedniej ciazy bardzo przytyłam, dużo mi zostało, a karmiąc przytyłam drugie tyle. No i jestem teraz otyłe mama, a mam postanowienie, że po tej ciazy juz się tego wszystkiego pozbede. Musze tylko zacząć w końcu na obiecany basen chodzić i umowic się do dietetyczki.

Akuku podziwiam Cię za pracę w nocy, ja kiedyś potrafiłam, a teraz nie ma szans. Musze się organizować w pracy i w domu, bo o 20 jestem juz nie do życia.
 
Helou

a ja mam ochote na kebaba. Wczoraj jak juz bylam w lozku to zaczelam myslec o takim kebabie to troche mi zajelo zeby zasnac.

zaraz jade mloda do zlobka podrzucic. Wracam do domu, zjem porzadne sniadanko i pozniej musze enka na lotnisko zawiezc bo znowu wyjezdza. Wraca w piatek rano. Ech znowu sama. Ja generalnie jestem do tego przywyczajona ze on tyle podrozuje tyle ze to on u nas gotuje, ja bardzo zadko wiec jak go nie ma zywie sie byle czym:zawstydzona/y: bo tylko dla mnie to i sie nie chce gotowac.
 
reklama
Fioleczka no i chociazt jesteś spokojna i się nie denerwujesz ;-) ja za to mialam nerwa w nocy młoda tak chrapala że chwilę tak jakby nie oddychala:'( dzis inhaluje NaCl zobaczymy jak będzie. . Kurde ja wiem że ten katar jej gdzieś zalega bo go słyszę ale ona nie może nic wysmarkac:-( mam jeszcze nasivin soft i się leczymy :-(
 
Do góry