reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Cześć Babeczki. Co tu tak cicho?:szok: Przyszłam się Wam pochwalić, że wreszcie dzisiaj ujrzałam na teście dwie tłuściutkie, bardzo wyraźne kreski i w końcu uwierzyłam że mam fasolkę w brzuchu. Bladziochy i wymioty mnie nie przekonywały, dopiero dziś naprawdę uwierzyłam.:-)

Marand dopiero zauważyłam, że jesteśmy dokładnie na tym samym etapie ciąży.:-) Kiedy wybierasz się po raz pierwszy do lekarza?
 
reklama
Witam

Do mnie tescie wczoraj zawitali. Beda przez tydzien. Jeszcze im nic nie mowimy. Jak lekarz powie ze wszystko dobrze to dowiedza sie po swietach jak ich ponownie zobaczymy.

Co do tego glodu to teraz zawsze bede nosila cos ze soba do przegryzienia. Teraz musze czesciej jesc, male porcje ale czasciej. Tak samo sie czulam na poczatku ciazy z Maja ale wtedy mialam jeszcze mdlosci. Mam nadzieje ze teraz chociaz mdlosci mnie omina.

Blerka wow 2 kg pomidorow! Widocznie dzidzia potrzebuje :-)
A kwasem sie nie przejmuj . Zaczniesz teraz brac i bedzie dobrze.

U nas tez od samego poczatku przepisuja zestaw witamin wraz z kwasem. Ale co kraj to obyczaj

Anma14, marand witajcie i gratulacje

Mama jiz w koncu sie doczekalas :-) super!
 
Witam wszystkie nowe kobitki :) Licze na to, ze wszystkie rozpakujemy sie w sierpniu :)

Pracuje w pizzerii, bywa ciezko, szczegolnie teraz. 17tego ide na wizyte, dowiem sie wtedy co dalej :) Bo powiem szczerze, strasznie sie martwie. Niby dzwigac nie dzwigam, wykorzystuje innych ( :-)), ale nalatam się tam. Najgorsze jest to,ze ja sama zapominam, ze w ciazy jestem i sie upominam po czasie :-)
 
No więc ja po wizycie i nie widziałam serduszka:-:)-( lekarz bardzo fajny i nie sieje paniki.. powiedział że jeśli mam długie cylke i nieregularne to widocznie ciąża jest młodsza i widzimy się za tydzień na kontroli. Przymnie mnie po wszystkich pacjentkach bez umawiania się na wizytę i sam mi zrobi usg..
kurcze martwię się..
 
Beata88 a kiedy mialas ostatnia miesiaczke?

Ja dzisiaj zaliczyłam pierwsze rzyganko... A w nocy spać nie mogłam takie miałam mdłości
 
20 października ale ovulacje mialam 12 listopada bo sprawdzalam sobie temperature i śluz i ovufriend mi tez tak wyznaczylo. Już sama nie wiem co mam myśleć. Objawy są, na usg jest pęcherzy i zarodek w środku ale serduszka jeszcze nie ma.
 
Beata88 zobaczysz będzie dobrze, za tydzień napewno juz będzie serduszko :) dlatego nie ma co się spieszyć z USG żeby właśnie się nie martwić na zapas ze nie ma jeszcze serduszka. Wiadomo każdy dzidziuś rozwija się w swoim tempie i wydłużony cykl tez robi swoje.
 
Beatka nie martw się lekarz wie co mówi. Zobaczysz na pewno następnym razem.:tak:A który to dzisiaj tydzień dokładnie?
Magdus dbaj o siebie. Może zwolnienie jakieś by Ci się przydało?
Cinamona życzę Ci, aby się konspiracja przed teściami udała.:-)
Loveboiled bidulko, wiem o czym piszesz. Spróbuj kupić korzeń imbiru, zetrzyj na tartce zasyp łyżką cukru i taką miksturę wstaw do lodówki. Dodawaj po łyżeczce do ulubionej, świeżo parzonej herbaty. Mi pomaga. I jeszcze pogryzaj migdały, też swoje robią.
 
Mama jiz - spróbuje z tym imbirem :)

Ja ostatnia miesiaczke miałam 28 października i cykle mniej więcej po 28 dni wiec owulacja jakoś na 11 listopada mi przypadła wiec beata88 ma mniej więcej ten sam tydzień co ja
 
reklama
Do góry