reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
No dokladnie mi tez sam aktualizuje :-) czasem govtylko zetnie, ze w nocy po 1szej dalej pokazuje poprzedni dzien, ale tak to sam sie aktualizuje :-) chyba bym wypieprzyla w cholere ten suwaczek jakbym codzien musiala kombinowac :-)
 
Mój suwaczek sam się aktualizuje.

Ja podobno byłam dzieckiem, które najdłużej zasypiało na 1,5 godziny. Mam nadzieję, że moje nie odziedziczy tego po mnie ;)
 
Lucalew spoko potrafie sie zachowac przy ludziach :) i to całkiem normalnie wbrew pozorom ;) choc jak glupawke dostane to nie recze za siebie...

Miala ktoras z was atak smiechu w bardzo nieodpowiednim momencie ? Ja mialam i masakra..nie do ogarniecia ;) hahahaha

Zrobilam obiadek dzis z pomocnikami ktorzy bardzo spowolnili moja prace ! Ale niech sie ucza ;) a i odrazu inaczej jedli ..smakowali z garnka i odrazu snaczniejsze hehe.

Musze zaczac robic figurki na kolejne torty. A nie chce zostawiac na ostatnia chwile bo Emis kaszle i może sie pogorszyc i nie bede chorutiego zostawiac go samego sobie. A teraz mam m w domu 4 dni i noce a pozniej 14 nocek w pracy wiec bedzie ciężko.

A w tym okresie 2 torty.
 
Akuku dasz rade. No kto jak nie Ty ja się pytam? !;-):-D to prawda nie warto dzieci odganiac od takich pomocy bo się później jeszcze zrażą a jak smakuje później mmm...;-)
 
reklama
Do góry