reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Przespalam sie chwile.
Kamelle a mam pytanie karmilas piersia ? Pytam bo dzieci kp w trakcie skokow rozwojowych zmieniaja tryb snu moj emil przesypial dnoce po 12 g do momentu jaj zaczely wychodzic zabki i byk skok rozwojowy... i geraz budzi sie z przyzwyczajenia... poczatkowo uzywalam bardzo slabej lamki bo nic u mnie nie widac w pokojj w nocy i bym mu nie trafila cycem do buzi. Teraz spimy po ciemku juz dlugo ale i tak sie budzi.

Panikovalowa test zrobilas ?
Ja nie wiem jak z beta bo tu bedze juz wolniej przgrastac niz w pierwszych tygodniach ..?

Dobra wstaje bo cblopcy wrocili ze szkoly.
 
Hej dziewczyny, caly dzien dzis prawie przespalam szok
Anney super ciesze sie ze pamietasz o kawie. Juz sobie wyobrazam spotkanie z Akuku hehehe

Cinamona trzymam kciuki za wizyte.

Fioleczka to odpoczywaj caly czas kochana. Kiedy masz kolejna wizyte?

Loveboiled kciuki trzymam za wizyte i usg no i dobrze ze dostalas zaproszenie na podgladanie maluszka :-)
 
Aaga zazdroszcze wyjazdu, chetnie tez bym sobie gdzies wyjechala na pare dni ale niestety finanse w tej chwili nie pozwalaja. Bawcie sie dobrze, odpoczywaj jak zaplanowalas :-)
 
Moja w ciemnosci spi praiwe od poczatku i do wieku 1,5 roku zasypiala sama w pokoju beze mnie. Ale i tak sie budzi w nocy. Ostatnio cos nie chce sama zasypiac, musze byc u niej w pokoju ale ok to jeszcze zniose. Ale te nieprzespane noce to niestety dramat dla mnie. Ale co moge zrobic, nic... Po prostu sa dzieci ktore ladnie spia cala noc i sa takie ktore tego nie robia.
 
Nasz jak był malusi to co 3/4 godziny się budził na karmienie. Potem ładnie przesypial ale jak zaczęły wychodzić ząbki to się zaczął budzić. Jeszcze kiedyś mieliśmy okres ze przez 2 tygodnie noc w noc się budził co chwile z płaczem to jak zombie chodzilam, chyba miał jakieś koszmary. A teraz budzi się maksymalnie raz w nocy
 
Lucalew- na wypisie mam napisane, że wizytę kontrolną mam mieć za 3 tygodnie także idę tak jak byłam umowiona czyli 02.02 no chyba że tfu tfu coś się do tego czasu będzie działo.
 
Witaj PaniKovalowa moze zrob jednak test z moczu i krwi to bedziesz pewna, trzymam kciuki zeby jednak sie udalo :-) Co do bolow brzucha to ja tez taki mialam jak na miesiaczke a plamienie mialam w pierwszej ciazy i to bylo krwawienie implantacyjne.
 
reklama
Do góry