reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

To chociaz tyle... Nie mysl sobie, ze probujemy Cie obrazac czy cos... Ale naprawde troszke zaniedbalas to sobie przez jakies strachy. Ciaza bedzie lub jej nie bedzie czy sie bedziesz bac czy bedziesz szczesliwa. Nic tego nie zmieni. Ale im szybciej bedziesz wiedziec, ze jestes tym szybciej podejmiesz odpowiednie kroki, a moj gin odkad tylko potwierdzil, ze widzi pecherzyk w jamie macicy kazal mi chocby z kropelka krwi leciec na ip lub do niego dzwonic... Wiec rob sikacza ale juz :-) Jesli wyjdzie pozytywny to albo do prywatnego albo na ip
 
reklama
Witajcie,
Nurtuje mnie pewne pytanie . Razem z mężem staramy sie od 2 lat o maleństwo. 10dni temu dowiedzieliśmy sie, Że jestem w ciąży ;) zrobiłam tego dnia dwa testy ciążowe ( dwa pozytywne) następnego dnia byłam juz u mojego ginekologa który na obrazie usg zobaczył pęcherzyk, widziałam ze nie chciał mi początkowo robic znanych nadziei, pobrano mi betę , wynik wyszedł 3100 po 48h powtórzyliśmy wynik nie podwoił sie tyko wzrósł do 3900 co zaniepokoiło mojego lekarza, dostałam leki na podtrzymanie, wykluczył tez ciąże pozamaciczna. Po kolejnych czterech dniach powtórzyliśmy betę ktora wyniosła 7000 a dzis po kolejnych 48h niecałe 9000tys. Zaczyna mnie to troszke nie pokoic czy to przypadkiem nie za wolny wzrost ?
 
a jesli sie okaze,ze nei bedzies dostawac miesiaczki kilka razy z rzedu, to najczesciej jest to indykator,ze 3 faza lezy, tudziez prolaktyna podskoczyla (est jeszcze cale mnostwo inych przycvyn, ale te sa najbardviej popularne)
 
Witajcie,
Nurtuje mnie pewne pytanie . Razem z mężem staramy sie od 2 lat o maleństwo. 10dni temu dowiedzieliśmy sie, Że jestem w ciąży ;) zrobiłam tego dnia dwa testy ciążowe ( dwa pozytywne) następnego dnia byłam juz u mojego ginekologa który na obrazie usg zobaczył pęcherzyk, widziałam ze nie chciał mi początkowo robic znanych nadziei, pobrano mi betę , wynik wyszedł 3100 po 48h powtórzyliśmy wynik nie podwoił sie tyko wzrósł do 3900 co zaniepokoiło mojego lekarza, dostałam leki na podtrzymanie, wykluczył tez ciąże pozamaciczna. Po kolejnych czterech dniach powtórzyliśmy betę ktora wyniosła 7000 a dzis po kolejnych 48h niecałe 9000tys. Zaczyna mnie to troszke nie pokoic czy to przypadkiem nie za wolny wzrost ?

to jest wolny wzrost, ale moja bratowa z jeszcze wolniejsego wzrostu ma piekna i madralisnka coreczke.

oby i tak bylo w waszvm przypadku.
 
reklama
Do góry