reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Dzisiaj mieliśmy ładną pogodę wiec w końcu wyszlam na spacer bo ile można w domu siedzieć z synkiem.. Od razu lepiej się czuje, muszę zacząć codziennie chodzić na takie spacerki.

Akuku, świetny tort. Szkoda ze tak daleko mieszkasz :p
 
Dzien dobry :-)

Akuku piekny tort, napracowalas sie biedaku, odpoczywaj :-)

Kamelle ciesze sie ze sie trzymasz i do nas zagladasz. U mnie bylo tak ze lekarz powiedzial ze nie szybciej niz po 3 miesiacach, inny ze mozna juz po miesiacu. Jak bylam na kontroli po poronieniu to pytalam lekarza kiedy mozemy sie starac czy rzeczywiscie juz po miesiacu odpowiedzial ze najlepiej po 3 miesiacach tak zeby macicia sie odbudowala i bylo odpowiednie endromendium aby zarodek mogl sie zagniezdzic. Rzeczywiscie u mnie byla to sluszna decyzja ze nie tak szybko bo moglam w miedzy czasie porobic badania genetyczne i nie tylko i dojsc do siebie. Nam sie udalo w sumie od razu po 3 miesiacach :-)

Loveboiled moze rzeczywiscie idz do lekarza sprawdzic ten bol nogi. Wiem ze robi sie usg zyl/dopplera bo sama mialam robione. Na zakrzepice mozna jeszcze zrobic badanie krwi tzw d-dimery. Wiem ze sa jeszcze inne badania krwi ale nie pamietam juz nazwy.
 
reklama
Do góry