reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dzięki, zrobię tak jak radzisz z mlekiem [emoji4]
Podstawa w tej diecie to 4-5 posiłków. Z tego co wiem to jesteś z tym na bakier [emoji16]
Mogę dać linka do przykładowego jadłospisu.
 
reklama
Acha! Jeszcze jedno! Akuku - specjalistko od karmienia piersią! My musimy teraz jeść minimum 1800 kalorii karmiąc piersią! Więc przywołuję Cię do porządku![emoji6]
 
Ewa chyba wrzuca często jadłospisy na swój profil na fb. Nawet kiedyś próbowałam ale jak zrobiłam zakupy dla samej siebie na dwa dni, to cała rodzina by pojadła z tydzień. Ja akurat nie jestem fanką słodyczy ale u mnie makabra z regularnymi posiłkami. Często jem tylko jeden a wiem, że to wróg spadania kilogramów :/
 
Panikara ja tak samo... dzis tylko jeden glowny posilek..
Sa dni ze nic procz jednego posilku nie jem..

Zuzzi kurde wiem ale ja nawetvglodna jesyem i tj jest problem .. jak czlowiek hlodny to idzie jesc..a ja zapominam jesc..
 
Panikara no wlansie nie chcialabym gotosmwac dla samej siebie niewiadomo jak drogich dan .. nie mowiac juz o czasie przyzadzania ich..

Ahh wymowki..wymowki.. czas sie zabarca za siebie..

Martwie sie z tym moim brzuchem czemu tak go wybilo..
Dziewzyny ja co kilka dni man plamienia /krwawienia.. ale mam wrazenie ze jest przyblokowany wyplyw.. bopo duzym wysilku sie zaczyna ale glownie przy podcieraniu i jak leze.. jak stoje, chodzE nic nie leci... dziwne to bardzo.. i nadal mam te bole w podbrzuszu do ktorych sie jjz chyba przyzwyczailam..
 
Leonidas dziś znowu spał... <taniec radości>
Mam nadzieję, że to przypadek ale... od trzech dni nie pije kawy i od trzech dni Leon śpi dużo lepiej w ciągu dnia.
Love Lunera - pieknie Wam spia w nocy dzieci... zastanawiam sie czy to nie jet tak, ze mój się budzi bo czuje mnie i cycki..hę?
Dziś Leona zmusiłam do leżenia na brzuchu i nawet się przewrócił z brzucha na plecy...Grzechotkę też trzyma ale biedny wali się nią w głowę i płacze...
Ogladam debatę i zastanawiam się kto nami rządzi. Żenada. Jakbym mode na sukces ogladała.

Zuzzi - daj znać czy ta dieta fajna. Ja nie wierzę w diety bez konsultacji ze specjalistą ale może jestem uprzedzona.
ja w sumie jestem na diecie od porodu.. jem zdrowo, kolorowo i nie jestem słodyczy (no czasami się skuszę na jakieś ciacho). Waga od kilku tygodni stoi. Jeszcze 4 kilogramy do zrzutu ale jem bardzo nieregularnie dlatego tak ciężko idzie. Co do ćwiczeń to staram się ale regularności brak.

Muszę wybrać matę i bujaczek. Codziennie inne mi się podobają :p
 
Akuku, możesz sobie ustawić na swoim profilu, że dania mają być do przygotowania w 10 lub 30 min. Do tego nie są to drogie rzeczy. Na fb są przepisy, ale tu masz indywidualnie ułożony pod Twój tryb życia, to ile chcesz zrzucić i w jakim czasie itd.
Blerka to jest dieta ułożona przez dietetyka po uprzednim wypełnieniu przez Ciebie formularza z wieloma informacjami.
Akuku do gineksa!
Link do jadłospisu mojej koleżanki https://cdn.fbsbx.com/hphotos-xpf1/...fb4cad9a6818cfdcd7449bd86564&oe=56289D94&dl=1
 
reklama
Do góry