reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Love, bosko! I waga i spanko. Tego sobie życzę na 3 mce, hahaha!
Zuzzi, Marand, dopinguje! Ruda, ty tez leniuszku!
Panikara, oby w Wawie go dobrze przebadali...
Cinamona, jak Hugito po wizycie?

U nas dziś bardzo dobry dzien, chociaż bez spaceru. Jest regularność w ciagu dnia, nawet pomimo obecności brata, a bałam sie ze może sie pozmieniać. Trochę jeszcze nie wytrzymuje tylko do kąpieli, wiec teraz kąpie go wczesniej i próbuje przetrzymac zeby szedł spać po 19. Ostatnio po 45 min sie budzi, daje znowu jeść i juz zasypia na noc.

Aaa, i juz nie zostawiam samego na łóżku, kanapie etc. Za bardzo sie kręci i pełza :-) Na guzy jeszcze nie czas :-)
 
Lunera dobrze powiedziałaś! Zamiast zazdrościć powinnam sobie życzyć tak jak Ty [emoji16] Więc życzę sobie takiego ładnego spania![emoji13]
Dzięki za doping [emoji6]
Też już nie zostawiam małego samego. Ewentualnie na przewijaku bo ma taki kształt że nie da rady się sturlać.
 
Hej dziewczyny. My wróciliśmy z wycieczkowe niedawno...
Powrót masakra. 3,5 godzinna trasę zrobiliśmy w 6h. A na dodatek młody nie mógł spać w aucie nie wiem czemu i jak weszliśmy do domu to był tak wykończony że że zmęczenia nie mógł się ogarnąć. Pół godziny go uspokajalam i teraz już spokojny u mnie na rękach przysypia.
Przyda nam się teraz trochę rutyny po tych szalonych 9 dniach .
 
Panikara to oby go tam dobrze zdiagnozowali to moze w koncu jakies konkretne leczenie rozpoczna


Martuszka Krzys super w przedszkolu. Tak mu sie podoba ze czasem jak za wczesnie go odbieramy to placze ze jeszcze nie zdazyl sie pobawic albo ze jeszcze chce do drugiej grupy (pod koniec dnia jak juz jest malo dzieci to robia grupe laczona i przechodza do innej sali). Jedynie te jedzenie marnie mu idzie. Niby cos tam zje ale po pare kesow

Love piekne noce. Tez sobie takich zycze:-)

Lunera dzieki za doping. Jeszcze musze sie zmobilizowac i odstawic slodycze bo to moja zguba. To juz nalog bo nie ma dnia zebym o nich nie myslala. Ehh
 
Lucere odpoczywajcie !
Dobrze ze wyjazd sie udal ;)

Zuzzi motywuj, motywuj ! To i ja sie skusze na cwiczenia ;)
Ile Cie dieta kosztowala ?

Moja Ala w dzien potrafi przespac nawet 5 g ciurkiem ... za to w nocy max 3 godz ostatnio..
Dzis e nocy zesciej sie budzila..

Bylam z dzircmi dzis na tej kuli na basenie :) bardzo im sie podobalo.. a potem byli na lazetag.. czyli na takich pistoletach cos w stylu paintbal.
Ale to byly jedyne tego typu zajecia.. glownie chodzilo o reklame.

Mi wywalilo brzuch dzisiaj strasznie i sie zastanawiam od czego..
Bardzo malo jadlam.. hm.
 
Marand no to przybij piątkę, bo ja też jestem uzależniona. Nawet od fajek nigdy nie byłam tak bardzo uzależniona. Niestety na rzucanie słodyczy nie ma tabletek ani plastrów [emoji17]
A oto i kołyska. ImageUploadedByForum BabyBoom1445365896.001936.jpg Młody na razie nie jest zachwycony, ale pewnie jest już zmęczony i dlatego marudzi.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1445365896.001936.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1445365896.001936.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 47
Akuku 99 zł za dwa miesiące. Co tydzień dostajesz jadłospis na cały tydzień.
Dziewczyny czy zamrożony pokarm trzeba wyjąć i poczekać aż się sam rozmrozi czy do gorącej wody można?
 
Zuzzi jak Ci sie chce slodyczy to chrom bierz ;)

Zuzzi ja wkaldalam do cieplej wody ..ale lepiej jak np na noc wsadzisz di lodowki i die powoli rozmrozi.
 
reklama
Sa tabletki jakies tam.. ale lepiej kupic sobie chrom naturalny i on powoduje ze nie chce sie az tak slodkiego.. na mnie dziala. Tylko musze znowu zaczac brac..

A z dieta to ciekawa jestem bo nie chcialabym gotowac dla siebie osibno..
Kurcze 2000 kcal ja teraz chyba nie jem..choc pewnie powinnam bo tylko sie pograzam.. organizm oszczedza i zamiast chudnac stoi w miejscu lub rosnie waga ah.
 
Do góry