reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
akuku dopiero teraz by wyszlo? w ogole to zaczal sie slinic i wkladac raczki do buzi.. masakra
zrobie zdjecie jak maly sie obudzi
 
Dziękuję Wam kochane! Dziękuję za wsparcie!

Akuku zakładam, że chcą uniknąć uspokajania zarówno dzidziusia i mamy. Ale jakby tak pomyśleć to jak się musi ten dzidziuś czuć wyrwany mamie i jeszcze mu krzywdę robią??? Ech.
Chciałabym żeby już było jutro, mam nadzieję, że na czas leczenia pojedziemy do tej kliniki i będziemy wśród specjalistów!
 
Anciikowa, tule!!! Kciuki, zebyscie jak najszybciej trafili w dobre rece.
U mnie tez tak bylo, jak trafilismy do szpitala z najstarszym w 5 mcu. Mial zabieg pod narkoza, tez mi go pielegniarki zabraly na dluzszy czas, ja zostalam pod drzwiami a on wrzeszczal. M byl ze mna, myslalam, ze te drzwi zaraz rozwali i juz sama nie wiedzialam od czego jestem bardziej zdenerwowana... A potem pielegniarki oddaly mi go takiego splakanego z komentarzem, ze w za male ubranka go ubralam, bo nie mogly wlozyc... Ja jakos nie mialam problemu, ale nic dziwnego w sumie.

Zuzzi, moj wypija 80-90ml za jednym razem maks, wiec powinno byc ok.
 
Lilija a po co chce wprowadzac mm ?
Takie mieszanie nie jest dobre. Nie lepiej odciagnac ?
Dla mnie mm czy mieszane z moim mlekiem czy nie tak samo moze zaszkodzic brzuszkowi...

Ja poprostu nie rozumiem potzreby dokarmiania-naprawde ;)
Po co strzelac sobie w kolano i rozregilowywac dziecka jelita zoladek i jeszcze robic problemy z laktacja?
Dzievka brzuszek wraca do siebie 3tygodnie po jednorazowym podaniu mm.
Co innego jak ktos karmi ciagle mm ..brzuszek sie uczy trawic dane mleko.. a co innego zmieniac.

Zuzagk tak alergia moze wyjsc w kazdym okresie zycia.. moze byc tez tak ze mm mu nie odpowiada ..

Ancikowa no wlansie moga doprowadzic do traumy ze dziecko bedzie plakac zawsze jak mama odejdzie na krok.. ja jestem zdania ze jedyna osoba pomocna w cierpieniu dziecka jest mama.. jej zapach.. i np przy szczepieniach trzymamy nasze dzieci..
Ja bym chyba nie dala zabrac choc wiem ze pewnie bylas w szoku i najwazniejsze by mu pomogli .

Zuzzi jan na pierwsze sciagniecia przy ustabilizowanej laktacji to super wynik! Sa kobiety ktore wogle nie miga odciagnac ;)
Laktator ciagnie inaczej i piersi musza sie do niego dostosowac. ;)
 
reklama
No ja niestety nie wiem ile Aleks wypija za jednym razem, bo jeszcze nie miał styczności z butlą. Jutro zrobię próbę. Ciekawe czy podpasuje mu ta co mam czy będzie trzeba szukać odpowiedniej.
 
Do góry