reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Amor wychodzi na to ze faceci z czasem sie tacy staja ! Bo m taki kiedys nie byl.. ale ja glupia przyzwyczailam ze robie duO i tera mam...

Kiedys polecialam do pl z emilem ..m został z alexem i vikim na trzy dni.. jejku jaki on byl cierpiacy.. przez skhpe mi mowil ile to on robi.. i to z takim przemeczeniem na twarzy ze az sie winna czulam jakbym na wakacjach byla... a jak on lecial sam do pl a ja bylam sama z dziecmi i jelitowke mieli a ja w ciazy ala to on mi jesCze mowil ze musi wstac o 4 bo o 6 ma wylot i musi sie wyspax bo do pracy idzie i musi isc spac o 19... ahhh

Nawwt sie spokoj ie poklucic z nim nie moge bo jest irytujacy przy mojej mamie ... ahh
Jeszcze sie stancie to co moja mama mowila ze zostane sama z dziecmi.. i będzie przeszczesliwa..

A boli mnie to ze m nie uwaza tego co ja robie ze robie to tez dla niego.. np obiad czy siato.. tylko on sie zalapuje przy okazji a ja wcale o nim nie mysle.. a prawda jest taka ze gdyby nie m to jakby mi sie obiadu robic nie chcialo to dzieci by kielbasy albo jajecznice zjedi i tez ok.. ale nie..agatka gulas z nogi indyka robi...
Albo karkuweczke mieciusa... ahhh

Jego byla kuzwa wode na herbate przypalila..on sie wszystkim zajmowal..wiec kiedys mnie docenial..aleteraz juz zapomnial..
 
reklama
Majki zasypia ze mną w łóżku :D jak mąż jest w domu to odkladam do łóżeczka jak jest w pracy na nocki to mały śpi ze mną całą noc.
 
Lunka, jest bardzo stłuczone, bo cały moj ciężar wielkrybi przyjęło kolano. Mam juz krwiaka, a bol jest w środkiem
nie robili mi rentgenu. Mówili, ze jesli spuchnie tak, ze bedzie mi blokowało chodzenie, mam wrócić.


Akuku, u lula mojego ropa w oku zawsze schodziła po mleku :) dla mnie to cudowny środek :)

Co z tymi mężami :(

Love, ja tez walczę z zębami. Odkryszyl mi sie, w czwartek nie spałam ani minuty, bo miałam odkryte 3korzenie. Bardzo poleciały mi w ciąży i juz naprawiam.

Love, jak dzwoniłam na emergency Dentist, to mówili ze mam wziąć rożne prEciwbolowe ;) i czekać do 9, żebyście umówić do dentysty.

Amor, Akuku, ale macie!!
Barany :(
 
Mi też strasznie się zeby popsuły..odrazu widać ze mam infekcje po dziąsle wiec mam nadzieje ze jak zadzwonię na dentaline to mnie gdzieś tu na miejscu umówia ..bynajmniej kiedyś mi pozwolili i dali bez problemu antybiotyk.
Bo niestety do mojego dentysty nie mam szansy dojechać..a oni tylko z rana mają emergency
 
Hej dziewczyny,

odnosnie mezow i zon to u nas to samo. Ja nie siade jesc dopoki wszystko nie zrobione. I tak latam jak poparzona caly dzien. Jak nastawie dzieciakom bajke to w miedzyczasie ogarne wszystko a jak maz nastawi to siedzi z nimi i ogladaja razem. Takze troche sie zgadzam z tym, ze jesli jestem zmeczona to po czesci na wlasne zyczenie. Bo zamiast polozyc sie spac albo usiasc odpoczac to MUSZE nastawic pranie, odstawic naczynia, poscielic lozka, nastawic zupe, zrobic zakupy, sprzatac dom i tak w kolko. Siadam dopiero po 21 albo 22, bo przeciez tyle mozna przygotowac na jutro.
Ale nie narzekam na mojego, bo pomimo tego, ze w domu niewiele robi ostatnio to bardzo sie angazuje w opieke nad maluchami. Rano ich ogarnia i rozwozi, potem przywozi i czesto organizuje im czas, drukuje jakies rysunki do kolorowania etc. Takze podzial rol jest dosc prosty i oboje sie chyba w tym odnajdujemy. Tylko musze sie nauczyc troche wiecej odpoczywac, np pojsc spac zamiast pisac posty pozna noca :-)

Blerka,
to nic nie spal przez tyle godzin? To chyba dlugo na czuwanie jak dla takiego 2cznego maluszka...Moj po 2-3h zaczyna kwekac non stop, nie dziwi mnie, ze ciagle placze...Takie zamkniete kolo bo pewnie go boli i nie moze zasnac i jest tak zmeczony ze nie potrafi sie wyciszyc i odpoczac. Mam nadzieje, ze wymyslicie jakis sposob jak mu pomoc:-:)-:)-(
 
A, i jeszcze odnosnie spania - nawet nie probuje go ukladac na noc do lozeczka. Po pierwszej nocy wyladowal ze mna i bylo duuuzo lepiej. A spac w lozeczku sie jeszcze nauczymy, kiedys :-) W dzien czasem sam w nim zasypia wiec raczej nie powinno go parzyc :-)
 
Akuku, Amor współczuję [emoji57]
Mój też jak się zajmuje Olkiem to bardzo szybko woła, że on na pewno chce cyca [emoji4] Tylko, że rzadko kiedy tak jest na prawdę. Mój też dziś się opierdziela. Ma nową fife na ps4, zresztą ode mnie i tylko dziś obiad odgrzał, wykąpaliśmy Aleksa razem i wsjo. Jak mały spał to ja prasowałam, a m grał. Mnie tym razem na szczęście to nie wkurzyło, a powinno [emoji6] Poprosiłam go tylko że byłoby fajnie gdyby czasem on wziął prasowanie żebym ja mogła pooglądać tv [emoji4] Ogólnie nie mam co narzekać, ale niestety m najchętniej by się nim zajmował jak młody jest w dobrym humorze. Na szczęście jak go poproszę to robi, choć wczoraj jak mały ulał i poprosiłam żeby go przybrał to spytał w co? To mu mówię w czyste ubranko. A on, że oj nie, bo on nie wie w co, i że ja się na tym znam. To zaprosiłam go do szafy i pokazałam co gdzie leży i jak się nazywa [emoji16] Kiedyś już to robiłam ale dawno.
 
Akuku koniecznie wprowadź w życie weekendowy plan!
Aleks daje się odłożyć do łóżeczka tylko w nocy. Z resztą mało razy próbowałam w dzień, bo po prostu zostawiam go śpiącego na łóżku czy kanapie i idę ogarniać chatę.
Moje zęby też zasługują na wizytę u dentysty. Wypadła mi pod koniec ciąży plomba i nie zdążyłam przed porodem tego ogarnąć, a teraz dopiero jak ogarnę zostawianie Olka z tatą. W tym celu kupiłam dziś woreczki na pokarm i będziemy próbować [emoji4]
Na domiar złego wyszedł mi spory hemoroid. Teraz już nie mam wątpliwości tak jak wcześniej. Zastanawia mnie tylko czemu wyszedł po rozwolnieniu? Przecież zwykle chyba wychodzą przy zaparciach??
 
Ohh te chlopy ja cZasami sie zastanawiam czy nie byloby mi lepiej samej.. Jakis przynamniej mniej nerwow
Nie mialam czasu na czytanie bo od 3 tyg jestem sama - moj najpierw byl w USa potem w Luxemburgu a teraz w Wilnie I wiecie nawet czasu nie ma zeby zadzwonic bo taki zajety wyjsciami z kolegami i taki zmeczony bo dopiero kolo polnocy wraca do hotelu...

Maly juz drugi tydzien ma katar ktory nie chce sie skonczyc- teraz bardzo sie zagescil i Dominis sie dusi

Co do smoczkow to my mamy Avent- probowalismy tez Mam i Nuk ale Avent jakos najbardziej mu pasuje - chociaz maly czesto krztusi sie smoczkiem wiec udaje mu sie podac tylko czasami
 
reklama
Uśpiłam Młodą wieczorem w 20 minut:D rekord:) 4h spania Młoda się obudziła, zjadła i śpi dalej:)
Macie serio masakrę z tymi chłopami. Jestem wdzięczna teściowej , że nauczyła mojego w domu robić. Łazienki np. ja nie ruszam, on sprzata. Co prawda czasem muszę o niej przypomnieć. Śniadania w weekend reż najczęściej on robi, o ile jemy jajka :p
Ostatnio stwierdził, że on chce Lenę usypiać. Przegrał po 5 minutach, bo nie wiedział jak ją uspokoić od płaczu. No to zrobiłam mu tutorial (jak się zanosi płaczem to np. trzeba jej w twarz dmuchnąć). Był pod wrażeniem jak mi to sprawnie poszło.
Smoczek u nas rządzi Lovi, Avent też ujdzie, ale on mało na twarz nachodzi, a Młoda zdecydowanie to lubi. Na szczęście ze soczkuem nie zasypia, jak już odpływa, to go wypluwa.
Co do zębów to jutro mam wizytę u chirurga, w końcu muszę się ósemki pozbyć, która od czasu do czasu ropień mi funduje. A podobno można przy kp ketonal brać, wyczytałam, że po cesarkach dają i karzą dziecko dostawiać. Bo po wcześniejszych doświadczeniach ze 4 tabletki pewnie bym musiała wziąć... Zobaczę ci lekarz powie...
 
Do góry