reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Blerka super!!!

Ja jednak sciagnelam mleko i tak mnie nie bolalo. Tylko ze malo tego mleka mi sie sciagnelo, raptem 60 ml. czyzby mlody tylko tyle wysysal???
Za chwile sprobuje.
Moze cos poleci.

Kurde jak mi ten krwiak peknie to bedzie pelno krwi.. Nie zdarzylo mi sie to po porodzie ale teraz. Dziwne..

Cina ja też tyle odciągam a dziecko sobie samo ciumka i raz jest więcej a raz mniej. Może być tylko tyle.
Jak krew nie daj Boże poleci to się nie martw nam doradczyni laktacyjna powiedziała że jak pierś jest uszkodzona i krwawi to przystawiac mimo rany ale oczywiście leczyć albo smarować swoim mlekiem albo maścia np Medeli czy alantan no jest trochę tych maści.
 
reklama
Akuku nie dość że masz 4 dzieci to jeszcze mama nerwy psuje :-( współczuję Ci strasznie bo masz nie łatwo.
Cinamona Ty za to przeszczęśliwa że rodzice będą ;-)
Zuza ja karmię mm, teraz nie mam już wyrzutów ale za pierwszym razem miałam potwornego baby bluesa z powodu tego że nie dałam rady z powodu infekcji karmić piersią.
 
Akuku współczuję i też bym się wkurzyla. Moja mam był kilka dni i sama ciągle brała małego czy mi coś pomogła bez proszenia także doskonale Cię rozumiem.
 
Ja robie sztuczne tylko jak wychodzimy bo jak pisałam muszę karmić przez nakładki ale często jest tak ze mu mię daje mm i zdarzymy do domu na karmienie i wylewam to mleko :-) Gdyby nie te płaskie brodawki karmilabym bez stresu wszędzie cycem.
 
Akuku - oj, współczuję serdecznie takiej relacji z mama.. Rzeczywiście pewnie lepiej się organizujesz jak jesteś sama i nie musisz na nikim polegać.

Ja karmie kp tylko i bardzo to lubie :-)
 
reklama
Akuku mi ciśnienie skacze, jak czytam co piszesz, także nie chcę wiedzieć co czujesz będąc w tej sytuacji! Weź wyłącz internet w nocy jak będzie spała albo jak będzie w wc i problem z głowy! Zadziwia mnie coś takiego, jak można nie dość że nie pomóc to jeszcze dokładać nerwów??? To po co przyleciała? Żeby w diamenty pograć??? Niemądra - przepraszam Cię najmocniej!

My też się cycamy i póki małemu wystarcza moje mleko to trzymamy się z dala od mm! A jeśli nie płacze bez przerwy to chyba znaczy że nie żyje o głodzie :)

Evelinkua jesteś niesamowita! My to często mamy problem z jednym a Ty całą trójkę ogarniasz! Szacunek!
 
Do góry