reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Cinamona kurde zapomniałam, że już ktoś radził w gondoli... [emoji57]
A'propos gondoli to dziś znów próbowaliśmy spaceru w gondoli i się udało. Najpierw płakał, ale sytuację uratował smoczek [emoji16]
Evelinkua szacun! Podziwiam [emoji4]
 
reklama
Blerka super!!!

Ja jednak sciagnelam mleko i tak mnie nie bolalo. Tylko ze malo tego mleka mi sie sciagnelo, raptem 60 ml. czyzby mlody tylko tyle wysysal???
Za chwile sprobuje.
Moze cos poleci.

Kurde jak mi ten krwiak peknie to bedzie pelno krwi.. Nie zdarzylo mi sie to po porodzie ale teraz. Dziwne..
 
przepraszam, ze pytam ale czy wszystkie z Was karmia tylko piersia? bo ja chyba jaks inna jestem i nie mam samozaparcia..
 
ja wlasnie jakos nie moge sie zmusic, dokarmiam w nocy mm a i w dzien bylabym w stanie dokarmiac.
musze sie spiac w sobie.
 
Zuzagk a uaki powod dokarmiania ?

Cina dziecko ssie efektywniej niz laktator..nirktpre kobiety nie sciagna noc laktatorem a karmia nawet i dwa lata..hehe

Evelinkua jesres bohaterka!
 
Blerka wielki nie jest ale boli. Chodze po domu bez stanika zeby materialu za duzo nie dotykal.
Dzwonilam
Do apteki i zamowilindla mnie nakladki medela. O 20.30 enek podjedzie i odbierze.

Narazie sciagnelam troche mleka i czekam az mlody sie obudzi. Ciekawe czy zje z butli bo dawno nie jadl.
Spi juz 3 godz[emoji33]
 
reklama
Zuzagk ja karmię tylko piersią.
Cinamona mój też bije rekord w dzień bo spał od ok 11.45 do 14.45 i teraz znowu od ok 15.30 aż do teraz [emoji4] Mam wrażenie, że jak na spacerze nawdycha tlenu to tak śpi [emoji4] Jak myślicie?
 
Do góry