reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Akukku na wlasnie pamietam ze Maja tez miala okres ze bardzo zadko kupy robila i sie martwilam a bylo wszystko ok.
Wiec narazie nie panikuje.

Fajnie ze juz w nocy nie robi to pieluchy nie trzeba przebierac[emoji12]
 
reklama
Akukku na wlasnie pamietam ze Maja tez miala okres ze bardzo zadko kupy robila i sie martwilam a bylo wszystko ok.
Wiec narazie nie panikuje.

Fajnie ze juz w nocy nie robi to pieluchy nie trzeba przebierac[emoji12]

Cinamona u nas też kupy już rzadziej tzn już 2 dni nie bylo. Ponoć na piersi do tyg może dziecko nie zrobić a na mm do 3 dni.
 
Aneczka - to wypadanie włosów jest niestety normalne i żadne witaminy Ci w 100 proc nie pomogą bo to kwestia hormonów.

Maartuszka - i nas to samo - młody jęczy, prezy się i chce zrobić kupkę codziennie ok 5.. Właściwie codziennie od 5 juz prawie nie śpię. Nawet jak zrobi to dalej się trochę meczy, może przez gazy wtedy..
A teściowej współczuję :-( dobrze że mąż widzi problem i chce działać.

Blerka - ale ty kobieto dzielna jesteś z tymi kolkami młodego. To bardzo trudny czas dla was.

Zuzzi - ja przemywalam spirytusem pępek - takie guziki jednorazowe ze spirytusem miałam. Wiec nie skreślaj tej położnej tak szybko. Spirytus wysusza dobrze.

Blerka - dzięki za wieści od anney.

Tez mam fajna rozpiske masażu na kolki. Chcecie?

A na co jest cebion?
 
reklama
U nas ostatnio dupa . Ulewanie czasem zwymiotuje... do tego czasem mecza ja zaparcia i nie wiem czy nie puszcza baczkow za czesto... kupe robi gora 2 razy na dzien i sa babelki w niej... boje sie zeby to nie byla nietolerancja laktozy... we wtorek za tydzien mamy wizyte zobaczymy co powie... i ile wazy bo sie martwie :( tak juz ladnie jadla, prawie 700ml zjadala w ciagu dnia a teraz 600 i jeszcze to ulewanie... o dziwo na brzuchu ulewa najmniej ale ona nienawidzi lezec na brzuchu ciagle tylko placz... i ostatnio bylismy na usg bioderek. Mala ma dysplazje i jakies przykurcze. Wiem ze to czeste u dziewczynek jednak mimp wszystko mam wrazenie ze to wina lekarza ktory mi ja wypchnal. Bo i to moze byc przyczyna z tego co czytalam :( jedynym plusem poki co sa noce... w dzien non stop placz, pomaga tylko kombinacja - becik raczki smoczek bujanie i 'ciiii'... noce rewelacja, ostatnio jak zjadla o 18:50, pomarudzila i zasnela to wstala na jedzenie dopiero po 2. Takze u mnie dupina mam nadzieje ze chociaz u was lepiej. Przepraszam ze do nikogo sie nie odniose i nie nadrobilam was ale po prostu sil mi brak :(
 
Do góry