reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Zuzagk u nas czkawka tak ze dwa razy dziennie.
Jlnx pierś często pewnie z powodu upałów. Mój też by się nie odłączał najchętniej. Ale w nocy aż tyle nie chce więc pewnie dlatego, że chłodniej.
Po wczorajszej kąpieli w krochmalu Aleks obudził się dzisiaj jak nowy, ale w trakcie karmienia znowu coś zaczęło się pojawiać. Czyli albo hormony, albo coś z mojej diety. Mam nadzieję, że to pierwsze, bo nie mam pojęcia jak znaleźć to co go uczula. Codziennie przecież jem mnóstwo rzeczy. Pieczywo, owoce, mięso i sto innych rzeczy. To może być przyprawa, której użyto w wędlinie. Jak to znaleźć?? [emoji47]
 
reklama
Marand ja póki co wybrałam opcję 26 tygodni, jeśli nie dam rady psychicznie wrócić tak wcześnie do pracy do przedłużę urlop. Jednak mój pracodawca woli żebym wróciła wcześniej i pewnie tak zrobię.
 
Z teściową, u nas nie ma tragedii bo ja pracuję na 10 a m kończy pracę o 14 więc Szymek będzie tylko 4h z teściową. Zresztą ja pracuję w systemie 12h więc nie jestem codziennie w pracy.
 
Zuzzi jak wyskakuje w trakvir karmienia to za dzybko by to byla alergia ;) prędzej obstaeiam wysiłek podczas jedzenia i potowki ;)
 
Spoko. Ja biorę 52 tygodnie, ale to dlatego, że planuję od razu zmienić pracę i może nie być tak łatwo z tym. Musiałabym zacząć już szukać...
 
Ostatnia edycja:
Ala taka waga to pikuś [emoji16] Wiem co mówię [emoji13] Poza tym o tak dasz radę nawet gdyby dzidzia była jeszcze większą [emoji8] Uszy do góry.
 
reklama
Do góry