reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Ktos wskoczyl na moje miejsce takze poczekam jeszcze na przebicie wod..porodowka pelna puki co..wiec w sumie lepiej ze nieregularne skurcze mam.
 
Akuku super, razem rodzimy?

Narwszcie zwolnilo miejsca dla mnie po 4h czekania i juz jestem na porodowke, sprawdzają ktg i za 30 min przebijają wodę i o 16 tej dostane oxy w kropowke. Położona mówiła ze urodze najwyżej dziś w nocy / wczesne rano.

3 mam kciuki Akuku! !
 
Ostatnia edycja:
Oj sie dzieje widzę :)

My dalej na sali przejściowej.. Noc minęła niby szybko.. Ale tutaj ci spokoju nie dadzą bo non stop ktos przychodzi.. To cukier to cos tam to jakis dr..
Trochę podpalam ale nie wygodnie mi cos.. Moj biedny na krześle drzymie i czuwa..
Cc miało byc jeszcze w nocy ale to jakis przypadek był, to rano przyszła zmiana dzienna inspirowana planowe robia.. Ale podobno koło południa mamy sie juz "doczekać".. U nas 9ta..
Kroplówka leci cały czas, ciśnienie w normie, mały na ktg tez miarowo o spokojnie wiec czekamy..
Ja juz głodna jestem mimo kroplowy czuje juz ssanie Eh.. Pic mi sie chce masakrycznie ale nie moge i D..pa..
 
reklama
Akuku nie daj sie odesłać, niech przebijają wody i mała wyskakuje :)
Trzymam kciuki &&&

Lakara tez super ze cos sie dzieje i podjęli jakas decyzje:) &&&
 
Do góry