reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

tak, juz wszystko robilam.
rozmawialam z moja polozna, do 13 mam liczyc, jak beda slabe to mam jechac sprawdzic.
jeszcze wczoraj sie rzucal jak wsza na grzebieniu a dzisiaj nagle leniwy. chyba, ze szykuje sie do wyjscia. zobaczymy :)
 
reklama
Panikara i jak bol meza ? Ja pewnie tez bym byla zla ze szkodzi sobie na wlasne zyczenie. Trzymam kciuki by jednak dla rade i byl przy was!

Lilika to super ze skurcze same sie zaczely ;)

Lakara kciuki trzymam by szybko poszlo.. a raczej wyszlo malenstwo ;)

Lidia ja mam brzuch nisko od dawna i nic to nie znaczy.. wiec trzymam kciuki by u Ciebie szybciej poszlo :)

Amor ha tez kocham zapach dzidziusiow :)

Anney mi wody ? Chyba z dzbanka! Nic po za skurczami sie nie dzieje.. ale skurcze coraz silniejsze z dnia na dzien jednak nadal nie te:/..

Ala kciuki!

Zuza do szpitala! Nuecg sprawdza was!

W nocy sen slaby znowu..
Bylam w sklepie pochodzilam.. nawet pobiefalam za Emilem i znowu skurcze.. narazie 3-co po 10 minutach.. oby sie skracaly i byly sielniejsze. Jak narazie sa dosc bolesne wiec moze ..moze.. w koncu jutro termin no!

Ide zjesc sniadanie i pranie powiesic..

A wogle od kilku dni caly czas bym slodkie zarla ! Masakra jakas..dobrze chociaz ze waga moja stoi ;)

Trzeba isc sprzatac troche..wrrr
 
Oby się te Wasze porody w końcu rozkręciły, kciuki!

My dzisiaj byłyśmy u położnej na ważeniu. Mamy 3450, więc super, bo powinno być min. 3400. Pochwaliła też, że potówki prawie zniknęły - tam, gdzie są, mam po spacerze przemywać wodą, żeby pot zmyć, a był już taki moment chyba we wtorek, że nawet na buzi miała krostki i bałam się, że to jakaś alergia na to, co jem. Wygląda na to, że nie, na szczęście, bo jem w miarę normalnie, nabiał, chleb na zakwasie pieczony przez męża też już wprowadziłam, owoce bez problemu. Od kiedy wróciłam z wyprawy do położnej, to jak nie karmienie, albo pielucha, to po 15 minutach w łóżeczku płacz i szukanie cyca. Właśnie ją zamotałam w chustę i jak na razie śpi pięknie, a ja nastawiam zmywarkę. Nie mierzyłam jej, ale długa jest, bo po związaniu trochę nieudolnego kangurka, musiałam ją jeszcze z tyłu przewiązać, żeby mi się pod nogami nie plątała. Ktoś kiedyś pytał, jaką mam chustę: jest to pożyczona od znajomej chusta Natibaby. Pewnie jeszcze nie jest idealnie związana, ale ważne, że spróbowałam no i mała śpi, a ja mam wolne ręce.
 
Ostatnia edycja:
Hej. Wczoraj byliśmy z malutka u pediatry. Nie dawał mi spokoju ten brzuszek ale wszystko jest ok. To tylko kolka, pan doktor kazał podawać probiotyk. Oprócz tego Zosia cytuje lekarza "przybiera jak smok". Jak 10.08 wychodzilysmy do domku to ważyła 3200 a wczoraj u pana doktora 3700 ;) A ja już się martwilam że może z moim mlekiem coś jest nie tak. I musze się pochwalić, jeżeli moja waga dobrze waży to mam już 1,5kg mniej niż przed ciążą :D
 
Lola przybrała 700g od 8.8 :)
Rozwija sie pieknie.


Ja natomiast mam skierowanie nanoperacje usunięcia żylaków w jelicie i hemoroidów. Wczoraj przed północą zaczęła mi krew leviec z pupy, aż zwymiotowalam taki dziwny bol był (ściskający w gardle)
Wiec czekam na datę. Muszę jakoś pogodzić karmienie piersią Z tym zabiegiem (pełna narkoza) można karmić po narkozie?
 
reklama
Do góry