reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
hej dziewczynki :) po pierwsze dzięń dobry :)
Chcę powiedziec, ze miałam PAPPA robiony w pierwszej ciążyi tylko mnie bardziej zestresował. Bo wyszło na genetycznym, ze przezierność karkowa jest ciut cuit nie taka... no to zaraz doppler i echo serca i PAPPA i propozycja amnio. Jak zobaczyłam wyniki PaPPA to wyszło, ze prawdopodobieństwo choroby genetycznej jest większe niż było bez tego testu. Ale nadal nie było jakieś ogromne. Ale stres był jak ta lala.
Lekarz proponował mi amnio. Ale to już jest inwazyjne. i w końcu obliczyłam, ze większajest szansa, ze amnio uszkodzi dziecko niż że będzie mialó zespół downa i stwierdziłam, że nie warto. Teraz - z perspektywy czasu sie ciesze, zenie robiłam, bo stres byłby jeszcze wiekszy - a poco... ? Ale nikomu nie życzętakich rozkminiań... Mam nadieję, ze wszsytkie dzieciaczki będą zdrowe! :)
 
Boze dziolchy, tak sie rozpisujecie, ze trudno nadrobic :szok: \
Ja tez mam genetyczne 02.02 :-) Bede miala skierowanie, tak jak poprzednim razem.
Z objawow zostaly mi tylko bolace piersi, nawet nie sa 'napompowane'. Mdlosci, super wzmozona sennosc, zaparcia, bole podbrzusza - wszystko minelo. I teraz pytanie : martwic sie czy sie nie martwic? :zawstydzona/y:
 
hej dziewczynki witam z rana, jej coraz ciężej mi się z łóżka podnieść rano, oj ciężko..
magdus92 a dlaczego zaraz chcesz się martwić objawy z czasem ustępują i jednej wcześniej a u innych trzymają kilka miesięcy. Kilka dni temu też myślałam że już ok i mdłości ustępują a jednak nie i wróciły następnego dnia.. Nie ma się czym martwić, jedne babeczki w ogóle nie mają objawów a ciąże też są zdrowe.
 
Dzień dobry!
Jak Wam mija poranek? U nas w nocy strasznie wiało, obudziłam się i długo nie mogłam zasnąć. I jeszcze jakaś zabawka na dole zaczęła grać więc trzeba było zejść i wyłączyć :p

Ja na genetyczne jestem umowiona na 11.02, wydaje mi się że warto zrobić. W drugiej ciąży miałam robione na nfz i usg i pappa, teraz ide prywatnie bo na nfz nie mógł ze mną nikt być a mój m bardzo chce zobaczyć malucha i nie dostałam ani jednego zdjęcia więc wolę zapłacić, wspólnie to przeżyć i mieć pamiątkę. Jeśli nie będzie potrzeby PAPPA nie będę robić.

Nutria oj to musiał być dla Ciebie stres! Ja chyba też nie zdecydowałam bym się na amnio. Ale właśnie najgorsza ta niepewność.... czy późniejsze badania usg np połówkowe pokazały że dziecko jest zdrowe?
 
Magdus92 cieszyć się że ustępują! Tak pisze i tak uważam ale jak tylko mi na godzinkę odpuszczaja mogę mdłosci to też się martwię ;) Taki urok ciąży-tak źle i tak niedobrze!

A ja dziś mam wizytę o 15 ale się streeeeeeesuuuuuuujeeeeeeee!!!!!!!!
 
Beatko bo jak tak czlowiek w domu siedzi to zaczyna glupiec :-) Martwie sie i tyle... Chcialabym zeby teraz sie udalo .

W ogole gratuluje wszystkim dziolszkom malenstw i udanych wizyt :-)
Nie zaczyna was przypadkiem pobolewac kregoslup? Moj sie zrobil bardzo wrazliwy, dluzej w jednej pozycji posiedze i juz mu cos nie pasuje :-)
 
reklama
Dziewczyny z innej beczki. Po pierwsze może nowy temat tzn Pytania i Odpowiedzi bo z czasem będzie ich coraz więcej i łatwiej się będzie doszukać :p
A co do właśnie tego tematu jakie macie domowe sposoby na uporczywe przeziębienie? Ja padam na pysk (syrop z cebuli i czosnek plus mleko z miodem już wmuszam w siebie )

Dziękuje
 
Do góry