reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Czy któraś miała tak jak ja.. skurcze nie strasznie bolesne ale wyczuwalne co 5min.. a dziecko wysoko.
Nie wiem kiedy ja mam jechać do tego szpitala.. boję się że nie będę wiedzieć że to już.
 
Amor, gratulacje, masz to już za sobą no i synka na świecie.

Chyba muszę potrenować chustowanie. Co prawda udało mi się dzisiaj obiad zrobić i uprasować ubranka, ale tak to większość dnia na cycu, albo na ramieniu przytulanie.
 
Amor gratulacje! współczuję ciężkiego porodu. Domyślam się, że wspaniała nagroda pomoże wyprzeć to z pamięci [emoji4]
Ja już na ktg. Nie musiałam na szczęście czekać [emoji4]
 
Amor gratulacje. Zuzzi kciuki za ciebie.
Jlnx jaka chustę masz?? Tez nad tym myślę bo maly lubi na rekach być.
Gdzies dziewczyny polecaly jakie ale nie dam rady znaleźć.
Dzis maly ok. Cyc co godzinke lub 1.5 i mu wystarcza :) A nawet dzis herbaty na laktacje nie ruszylam. Kupki i baczki normalnie. I nosimy sie dużo bo spi krótko i plytko.
 
Ostatnia edycja:
Weszlam tylko spojrzec czy Amor urodzila ! I jest. Gratuluje kochaana! Najwazniejdze ze masz to juz za soba !

Ancikowa ja dzis caly dzien nibg nic nie robie a zajeta ... chlopcy pierwszy dzien szkoly..
Mama na obiad robila golabki.

Zuzzi super ze maly juz nisko i trzymam kciuki by szybko sie zaczelo no i by waga jednak wieksza nie byla jak na usg.

Mnie znowu czysci i mam nadzieje ze sie wkoncu ruszy cos..

Zaraz sie poloze spac bo jakas snieta jak mucha chodze.

Sorki ze nie odpisze kazdej z was ale brak mi sil mimo ze nic prawie nie robilam dzis.
 
reklama
Zuzzi Lilija kciuki oby to bylo to!!!

Amor gratuluje synka. Wszystko co najgorsze masz za soba. Teraz juz tylko przytulance z maluszkiem

Martuszka nie mam pojecia co to za wysypka ale jakby taka alergiczna tylko pytanie na co? Wspolczuje ciezkiego okresu i kciuki by szybko przeszlo

Co do bolu brzuszka i ciezkich kup to u nas tez czasem tak jest. Maly prezy sie wykreca na wszystkie strony postekuje i jak w koncu pusci serie bakow lub kupe to sie uspokaja. Nie wiem czy to od jedxenia bo w zasadxie jem ciagle to samo a nie zawsze sie tak zachowuje
 
Do góry