reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Natka jak to nie wyda Ci kary ciąży?! Przecież to jest TWÓJ dokument. Zresztą jeśli poprosisz powinna też wydać ci kopie dokumentacji med (ewentualnie za jakaś opłatą).
Najwyżej lekarka założy nową na wizycie.
 
Natka no co za baba. Idz do niej i powiedz ze ma Ci wypisac karte ciazy bo bylas jej pacjetka i potrzebujesz i koniec kropka a jak nie to nie wiem nastrasz ja ze zgosisz do rzecznika praw pacjenta. Moze tez idz do kierownika i sie poskarz. No az mnie trzesie jak cos takiego slysze wrrr
 
Natka ale to ona do 6tego miesiąca planuje ci nie dać kary? Przecież to dla Ciebie ważna rzecz, wszyscy lekarze mi mówili że ZAWSZE trzeba mieć ją przy sobie bo w razie w jest to dokument że jesteś w ciąży, na jakim etapie itd.
 
Ja dostałam kartę na drugiej wizycie i noszę ją ze sobą. Nie wyobrażam sobie, że lekarz mógłby mi powiedzieć, że wypisze mi w 6tym miesiącu, chyba bym wtedy zmieniła lekarza. Nawet po pierwszym betaHCG położna powiedziała mi, żeby mieć ze sobą ten wynik i jakby coś się działo, to iść z nim do szpitala.

Co do staników, to nie wiem, jak gdzie indziej w Polsce, ale u siebie mam 2 sklepy - w Piasecznie w outlecie i w Warszawie, gdzie dobierają nietypowe rozmiary, wcale nie takie, jak wszyscy noszą. Kiedyś kupowałam w triumphie 75D, a okazało się, że dobrze mi się nosi 65FF. Nawet teraz mimo powiększenia biustu nic mnie nie uciskają fiszbiny, po prostu ładnie się miseczki wypełniły. Mam nadzieję, że jeszcze trochę je ponoszę, bo raczej takiego stanika nie kupię tylko na czas ciąży - to jest wydatek zwykle ponad 200, a nawet 300 zł.

Ja również czekam na pierwsze USG, na szczęście już niecały tydzień został.
 
No ja właśnie wiem, że ja już ją powinnam nosić ze sobą :( i strasznie mnie denerwuje to, że jej nie mam

Ona powiedziała, że jak się tak będę dopytywała to mi ją wypisze dopiero nawet w 6 miesiące wstecznie bo to ona decyduje kiedy ją wypisze - także zakończyłam z nią rozmowę :no:

Ale uknułam z mamą misterny plan :-D Jutro mama pójdzie do rejestratorki i zażąda kopii/udostępniania badań z gabinetu i powie, że ja jestem w szpitalu i żądają ode mnie tych wyników w celu sprawdzenia przebiegu ciąży. Moja mama jest dobra w takie klocki więc mam nadzieję, że się uda
 
reklama
Natka trzymam kciuki z tą kartą i mamą - jakieś jaja, żeby karty nie widać!

Mam nadzieję, że miałyście spokojny dzień!:)

A u mnie wszystko na odwrót! Na początku ciąży nic, zero objawów, zresztą pisałam:) a od wczoraj istna masakra, ciągłe mdłości i ból głowy! Rano aż się zastanawiałam czy iść do pracy... Poszłam, wymęczyłam się, dzieci miały luzy (co jest rzadkością:p), ostatnia lekcja w-f na sali gimnastycznej, a mnie tak skręciło, że ledwo dobiegłam do pokoju nauczycieli wf i zwymiotowałam do umywalki:D;/ miejsce idealna na pierwsze ciążowe rzyganko:p
 
Do góry