reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lidia ej tam lepiej zebys dostala skurczy juz tych porodowych.. a nie jak ja tyle czasu nie wiadomo czego sie spodziewac..

Jakby ktos mnie miesiac tu zapytal czy urodze dp 10.08 to bym powiedziala ze na 100% .. jakbym miała zastawic samochod czy cos to zrobilabym to bez problemu.. a tu takie buty..
 
reklama
Akuku masz rację, najlepiej dostać już te porodowe, ale tak bez żadnych oznak zbliżającego się porodu? ... kompletnie nic.. nawet obniżającego się brzucha.. do toalety też biegam tyle samo co w czasie całej ciąży od początku..
zastanawiam się czy ja w ogóle napewno mam w sierpniu rodzić, a może ktoś się pomylił i dopiero na koniec września urodzę? hehe:)
 
Lidia z Alexem nie mialam zadnych oznak przed porodem.. odeszly wody i za 5 godzin byl na swiecie.. porod marzenie.. co z tego ze inne porody mialam szybkie skoro meczylam sie przed porodem miesiac..

Zobacz inne dziewczyny dostaly skurcze pierwsze delikatne i za kilka godzin dzidziusie na swiecie..

A ja mam skurcze co dzien to silniejsze i codziennie zastanawiam sie czy to dzis.. napalam sie jak glupia a potem sobie znikaja a ja sie coraz bardziej doluje.

Naprawde nikomu nie zycze.. bo ja "rodze" od ponad miesiaca juz..
Czuje sie jak okropnie zle...

Smieje sie ze Ala czeka do 17 hehe ..
(Viki 05..emil 7)
Alex 15..to Ala moze chce 17 ? Haha

Boli mnie w szyjce ..bola plecy i sa skurcze ..ale nie regularne i niekoniecznie z ta sama sila..

Puki co wiem ze to nie zwiastuje porodu w moim przypadku.
 
Natka - gratuacje i buziaki dla Poli! zazdroszczę lajtowego porodu!
Lunera - kciuki trzymam ! dawaj znać co i jak!
Zuza - lepszy humor dziś?
Pupui - ODPOCZYWAJ!!!! a na tych zakupach pamiętaj o plecaku dla Vinciego! :p
Akuku - Oby się wreszcie rozkręciło! ALA WYŁAŹ!!!!! :D
Lidia - trochę lepiej z mężem?

My mamy za sobą nieprzespaną noc. Brzuszek bolał, dziecko nie spało... masakra... rano przeszło. Teraz dziecie się weranduje od godziny i póki nie wstanie ( niech śpi jak najdłużej :p) to mogę coś ogarnąć w domu...
Da sie żyć bez snu. W sumie to jak na dopalaczach, człowiek odlatuje jest w innym świecie, ale nie śpi :laugh2: Ekonomicznie.

Miłego dnia Żuki i Żuki brzuchate!
 
jestem za zalozeniem tej grupy!

obudzilam sie z lepszym humorem o 4.30, tylko troche zmeczona.
maly jest dziaiaj tak aktywny jakby conajmniej jakis maraton biegl, takie czuje rozciaganie w pochwie ze az do odbytu mnie boli, ktoras tez tak mialas? strasznie dziwne uczucie.
 
Akuku obyś miała rację :)
No ja Tobie nie zazdroszczę, bo bym chyba świra dostała i codziennie by mnie w szpitalu widzieli.

Blerka - tak trochę, rewelacji nie ma ale nie skaczemy sobie do gardeł i rozmawiamy normalnym tonem, ale śpimy jeszcze na brzegach łóżka.. na szczęście nie przeniósł się na kanapę.
 
U mnie zupełnie inaczej, mały bardzo spokojny, muszę go zaczepiac.
Wczoraj wieczorem znów bolało mnie jak na okres raz z dnia macicy, raz z podbrzusza.

Jutro termin. Ludze się że trafny bo pokrywa się usg z om.

Też jestem za grupą zamkniętą. Bym nawet założyła ale nie mam komputera przez kilka dni.
Na takiej grupie na bieżąco moglibyśmy umieszczać zdjęcia chociażby jakiś wysypek itp i szybko uzyskać pomoc od siebie. Nikt by niczego nie przeoczył.
 
Kruszka ja go nie krytykuję. Każdy radzi sobie ze stresem i problemami tak by mu było najlepiej. Z małym bez zmian bo tak jak pisałam operacja w poniedziałek.
Lidia, Kruszka super, że jest progres w relacjach z Waszymi m![emoji4] Trzymam kciuki żeby było coraz lepiej & & & &
Akuku trzymam moje dzielne i wytrwałe kciuki [emoji6]&&&& Nie żartuję. To Ty jesteś dzielna![emoji8]
Lidia mi też zostało ok 10 dni. Około bo to wg OM a miałam bardzo nieregularne cykle. No zobaczymy. Na razie nie mogę się doczekać usg we wtorek.
Grupę na fb możemy założyć aczkolwiek tu mamy fajnie wątki pozakładane i wiadomo co i gdzie.
U nas dzisiaj w planach porządki, a na jutro mamy zaplanowany dzień we dwoje, bo to pewnie jeden z ostatnich bez Aleksa i po staremu [emoji4] Tak więc idziemy w miasto, ale jeszcze nie mam pomysłu poza pójściem na "drina" do któregoś z lokali nad Wisłą. Może Wy coś podpowiecie? Poza kinem bo nie daje już rady tak długo bez zmiany pozycji.
 
Zuzzi też mam we wtorek wizytę u lekarza i raczej zrobi mi usg i pewnie będzie też ktg żeby sprawdzić czy z małą wszystko ok i mam nadzieję usłyszeć słowa : Dziecko w kanale.. albo że jeszcze rozwarcie jest i że dziś przyjdzie na świat :) ...hmmm marzenia :)
 
reklama
Kruszka ja go nie krytykuję.

Nawet mi to do głowy nie przyszło ☺

My dziś wybywamy do siostry a potem na pizze i lody. Bo to ostatni dzień. Jutro już dieta lekkostrawna aż do cc. O ile mój syn pójdzie s końcu na drzemkę, bo póki co cały czas Go słyszę a taty nie. Chyba, że zasnął nie ten co trzeba.
 
Do góry