reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Natka Gratuluję!
Dziewczyny może warto przemyslec zalozenie grupy na fb??? Juz raczej nikt do nas nie dolaczy a tam i zdjecia na bieżąco wrzucane są i widac jak wygladamy:-D latwiej by chyba bylo;-) może warto przemyśleć

Ja się dalej organizuje heh..pozdrawiam dziewczyny. .

Akuku urodz w końcu! Biedna się nameczysz. Jak tak dalej pójdzie to nie wiem jak odroznisz TE skurcze
 
reklama
Dzien dobry.

Dłuższą czesc nocy nie spałam, ale jakoś nie czuje sie bardziej zmęczona.

Natka gratulacje i buziaki dla Was obu.


Beata ja jetem za.

Amor zasuwaj na car boot i obkup sie!!! Ja dziś raczej odpuszczam, jade jutro.

Bunia to chyba juz każdą z nas dopadaja takie smutki...

Co do alko ja też zapowidziałam, że jesli będzie nawet po jednym piwie a mnie złapie to on zostaje w domu i nawet niech nie dzwoni.

Lunera - stawiaj się a jak nie to ich do pionu o kciuki trzymam mocno!!

Lidi - nie od razu Kraków zbudowano.... Czasem warto powoli i małymi krokami byle by do przodu.

Werci. dobrze, że już lepiej. jeszcze chwila a bedziesz w pełnej formie.


Dobra na tyle bo z rana to nasza rutyna nas zabija.
 
Natka gratulacje! Super że miałaś pozytywny poród. Jak czytam porody sierpniówek to może spróbuje sn jednak ;)
Werci a nie przewiałoCię? Od ucha często takie bóle są.
Pupui ja też dziś mało spałam a jestem monter, chyba organizm przywyczaja się do ograniczonego snu :)
Lunerka kciukinza dziś, odzywaj się na ile możesz!
 
Natka gratulacje! Po chwilowym przestoju witamy kolejne dzieciątko! Zdrówka dla Was ☺

Lunera na którą masz się tam stawić? Mam nadzieje, ze nie zmienia Ci planów. Jak będziesz expresowa to się miniemy, jak nie to moooooze się zahaczymy. W każdym razie życzę Ci by poszło po Twojej myśli i by wszystko było cudnie ☺

Zuzzi troszkę rozumiem Twojego brata. Nie wszyscy chcą odrazu się wygadac. Mój M to taki przykład. Daj mu jeszcze chwile. Mam nadzieje, ze maluszek ma się już dobrze &&&&

Bunia wszystko mi leci z rąk. Najgorsze, że ja nie mam siły się po to schylac ☺

Lidia my juz tez po rozmowie. Oczyscilismy atmosferę dla dobra dzieciaków. Kochamy się to na pewno. Jakoś się to ułoży. Ale prostaglandyny nie podane i nie wiem czy dopuszcze ;) M chce jeszcze stymulację sutkow robić. No pewnie. Teraz poszli z synkiem na basen, bo mimo święta chcieli by zajęcia się odbyły.
 
Bunia aha ;) to fajnir ;)

Amor ja dzis moge rodzic a co ! Od rana znowu skurcze ale czy sie rozkreca to zobaczymy.. zaraz pojde do wanny ;)

Beata wlasnie ja sie chyba na tyle do slurczy przyzwyczailam..nie tylko ja bo m tez juz na to ze mam skurcze nie reaguje na zasadzie..ze trzeba liczyc itd..
I wlasnie mowie ze urodze przez sen bo skad mam wiedziec kiedy to Te skurcze.. ahh

Ja mam skurcze od rana i modle sie by sie rozkrecaly.. sa nieregularne ale moze sie cos zmieni w koncu.
Boli mnie jak na okres mocno caly czas plus skurcze.. oby to sie juz zaczelo.. bo jak ma mnie znowu caly dzien meczyc to ja dziekuje.
 
reklama
Jak ja bym chciała jakieś skurcze.. a tu nic, tylko skurcze łydek mimo brania dużej ilości magnezu.
Zostało mi 10dni, a tu cisza.. tylko codziennie moja córcia bombarduje mnie nóżkami.

Może do tego czasu aż się urodzi do będziemy się lepiej dogadywać z moim mężem.. kłótnie odejdą w niepamięć.
 
Do góry