reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Zuza Eh z ta rodzina.. Ale dziewczyny tu dobre rady pisały.. Jakbym ja miała z Tesciowa mieszkać dalej to bym sie załamała, nie ma jak cały dom swoj i nikt sie nie wtrąca.. Mam nadzieje ze remont wkoncu sie skończy i sie przeniesienie na swoje i odetchniecie i bedzie je cieszyć soba :)

Natka dobrze ze pojechałaś do innego szpitala.. I jak sytuacja? Trzymam kciuki &&

A ja dziewczyny wogole nie czuje ze to juz w czwartek szpital.. Ani za bardzo mobilizacji nie mam ja nie wiem.. Mam takiego lenia, najchętniej to bym leżała całymi dniami bo na nic nie mam siły :/ ogólnie musze chatę ogarnąć a nie chce mi sie no masakra i gdzie ten moj przypływ energii? Wy domki wysprzątane błyszczące a u mnie nic sie nie dzieje..
I jakiegos dola mam i dzis moj z pracy zadzwonił jak zwykle spytać jak tam sie czuje i czy ok a ja sie rozpłakałam no i ten sie przestraszył od razu a ja tak nie wiem samo jakos bez przyczyny..
Moj mnie wkurzył bo on najlepiej to od poniedziałku by sobie dwa tyg urlopu wziął.. Bo jego brat jeszcze do czw jest i wraca do pl i nie bedzie sie z nim tyle widział i wogole.. No bo zamiast do pracy iść a wieczorem sie z nim zobaczysz to najlepiej by pili całymi dniami pewnie.. To mu zapowiedziałam ze jak bedzie pił to jakby sie cos działo to sama jadę do szpitala i mam go w nosie i do porodu po drinku tez go nie chce ani na sali ani widzieć.. Ale on wie swoje i to mi ciagle złe..
Po za tym mały od wczoraj sie wyciąga rozciąga.. Biedny nie dość ze duży jest to juz miejsca pewno nie ma.. Ja pozamawialam jeszcze kilka rzeczy to pewnie w czw-Pt przyjdą.. Stanik do karmienia miałam kupić i wkoncu nie kupiłam bo zapomniałam Eh.. Wszystko mi z rak leci tez tak macie? Czytałam ze to cos sie "rozchodzi" i chwyt jest inny a u mnie to juz porażka nie ma dnia zeby mi przynajmniej ze 2-3 razy cos nie wypadło..
 
Lilija - nie no mogli podac ale bali sie, ze akcja wychamuje szczegolnie, ze mialam ponad 48h przepowiadajacych co pol h i nie chcieli mnie katowac juz :p ale poszlo naprawde rewelacyjnie - jestem z siebie dumna!!!
 
reklama
Do góry