reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

ona ciagle mi powtarza, ze nie chce byc zlosliwa tylko pomoc. szkoda tylko, ze o ta pomoc nie jest proszona. nie dosc ze denerwuje mnie to jeszcze bardziej denerwuje Dawida.
no ale coz, gdyby wszyscy mieli takie "powazne" problemy, musze dac rade :)
 
reklama
Zuza,
a co gdybys przez pare dnie troche rzadziej odbierala telefon? Mozesz przecież byc poza domem, albo drzemac? ta koncowka ciazy taka wykanczajaca przeciez jest :-)
 
ja nie odbieram w ogole tego telefonu, dzisiaj wyjatkowo pierwszy raz odkad wyjechala czyli od 2 tyg.
ale nawet jak szlysze co dawid mowi czy nawet dziadek to sie gotuje, ale wszyscy mnie rozumiea i kaza sie jej uspokoic :)
 
Lucalew sliczny synek ! I zycze by szybko do domu wrocil !

Amor na wizycie zadnych nowosci..

Cinamona zycze Ci duzo sily ;) bedzie dobrze !

Evelinkua i jak dzownili ?

Zuzzi jejku ! Trzymam kciuki za bratanka !

Suwina , Lunera zdrowka !!

Pupui i jak z ruchami ?

Natka a to dobrzr ze do innego szpitala pijechalas !

Love fajnie. Tesciowa moze troszke Cie odciazy ;)

Jinx super ze sobie tak dobrze radzisz ;)

Amor jestem.. bylam u kolezanki z dziecmi do obiadu.. pozniej obiad..i tak dzien zlecial.
Rodzic to ja nie wiem kiedy bede!!!

Lilija ja bardziej sprawdzalam czy kupa niz siusiu ;) jak same siusie to nie zmieniam co chwile pieluchy ;) no chyba ze nadoi duzo haha ;)

Zuzagk wspolczuje sytuacji..
Ja bym powiedziala ze ona juz swoje dzieci wychowala i teraz na Ciebie kolej.. bedziesz chciala porady..pomocy..poprosisz..

Ja znowu skurcze mam i to od 13 jakos..ale ..ale jak zwykle nic z tego nie bedzie. Takze zaraz ide spac..

Choc moj m mowi ze sie przespal i teraz mozemy jechac rodzic ! Smieje sie ze on musi byc wyspany do porodu a ja nie hehe. (Moglam sie polozyc ale nie chcialam)
 
Troche sie ruszyl. Sprawdziłam serduszko bo też mam mierzaczke.

On zmienił pozycje w brzuchu teraz leży teraz plecami do mojego brzucha, tak mi sie wydaje bo czuje go inaczej niz wczesniej... nie wiem tylko jak głowe przekrecil a czy nadam na bużke w lewo skierowana...

Brzuch mi dla odmiany caly dzien twardnieje ale to juz normalne na tym etapie.


Ila nas jeszcze zostało? Kto ma jeszcze rodzic??
 
reklama
Do góry