reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Faktycznie w necie pisze o nitkach śluzu podczas stolcow przejściowych .. To coś się,nie ruszało wiec może faktycznie panikuje.. I to by pasowało bo nie dawno miał właśnie takie dwu kolorowe kupki
 
Z tego co wyczytalam to jakby starszak miał owsiki to raczej bym ich nie przegapiła.. Idę się przyjrzeć jego pieluszce bo jeszcze nie wyniosłam do śmieci
 
Love moja mloda chyba ostatnio miala owsiki. Czasem czesto wykryc samemu bo w kupie nie zawsze sa robaki tylko jaja, ja cos zauwazykaj jak mloda raz zrobila kupe do nocinka. Biale robaczki ruszajace sie. Pediatra nie zlecil zadnych badan tylko od razu dal syrop. Juz skonczylismy kuracje
 
Lakara dzien przede mną :p ja mam na 20go wiec moze urodzimy razem kto wie :)
Rozmiar tzn ze jest mały czy duży? A jak ogólnie wszystko w porządku, cos postępuje tez samo czy nic?
 
Napisalam posta i zerwalo mi net jak sie wysylal, wrrrr.

Na owsiki domowy sposob to pestki dyni. W zielonej oslonce, najlepiej wlasne. A teraz akurat sezon bedzie, wiec warto sobie nazbierac.
Dla dziecka - 15 ziarenek z oslonka zielona, rozgniecione, na czczo. Dla doroslego 30.
Ta oslonka zawiera substancje, ktora poraza uklad nerwowy pasozyta.
Proste, szybkie i naturalne rozwiazanie.

Plus zmiana poscieli, spanie w majtkach oprocz pizamy i higiena rak.

Mysmy mieli akcje w czerwcu jak w przedszkolu jedno dziecko zlapalo owsice. Moi nic nie mieli.

Love, u mlodego to raczej cos innego. Bo niby kto mu brudne rece do buzi wkladal?
Nie pamietam, ale po kilku tyg kupki piersiowe zaczynaja sie robic grudkowato-ziarenkowate, moze to poczatek u niego takie pasemka jasniejsze?
 
Sprawdziłam pieluche starszaka i nic nie zauważyłam.. Wiec to faktycznie chyba jakieś nitki śluzu.. Lunera to takie białe cienkie niteczki
 
reklama
A co tam u Lucalew ?? Ktos cos wie bo chyba od porodu sie nie odzywała.. Ciekawe jak sie czuje i jak mały
 
Ostatnia edycja:
Do góry