reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Zobaczymy Akuku jak to z Twoim rodzeniem będzie :) w razie czego możesz być moją awaryjną parą na 24 w razie gdyby Pupui się wyłamała :D
 
reklama
Na ostatnim ktg polozna mowila, ze wartosci nie maja nic wspolnego z bolem, kazda czuje inaczej. Te porodowe mowila ze 100-120 sa.
Mi poki co do 80 dochodzily ale tez nie byly jakos mocno bolesne. Moze dlatego ze to jeszcze nie porod, tylko przepowiadajace...

Akuku,
Korzystajcie poki mozecie. Szkoda zmarnowac taki dzien na porod, hahaha.

Love,
Marze o burzy z deszczem! U nas poki co do 10 bylo zachmurzone, wiec chociaz troche chlodu z rana mielismy...
 
Każdy tez ma inny próg bólu i wszystko odczuwa inaczej. Dla mnie parte były "przyjemnością" bo dawały ulgę gdy parłam natomiast moja siostra mówiła, ze dla niej parte były wlasnie najgorsze bo czuła jakby ja rozrywali.

Ciekawe jak teraz będzie... Niech boli.. Oby tylko sie już zaczęło;(
 
Jeżeli chodzi o moje znieczulenie to zdecydowaliśmy się na epidrul w wersji łączonej czyli jakby zewnątrzoponowe i podpajęczynówkowe razem niestety podawane przez rurkę i cewnik nie jestem super zadowolona ale wydaje się że to najlepsza opcja

Jeżeli mowa o trudach mojej ciąży to chyba nie ma sobie co wyobrażać - ja osobiście myślałam, że będzie dużo gorzej i ciężej - więc podsumowując to co wszystkim się wydaje (bo nigdy trojaków nie nosili) jak jest żle to często dużo przesadzone scenariusze ... ok wiele rzeczy jest innych niż w pojedyńczej ale nie zawsze gorszych (opieka w uk jest dużo lepsza) myślę ze kazda ciaza jest inna jak każda z nas, moze kiedys bede w pojedynczej ciazy to porównam, ale myślę że nie ma dramatu trojaki też da się nosic
 
Evelinka dziękuje za podpowiedzi :) mam nadzieje ze czegoś interesującego sie dowiem dzisiaj na ten temat :)

Lilija mnie tez swędzi czasem, nawet skóra jest w niektórych miejscach super wrażliwa i drażliwa i lekarz popatrzył i mowil ze nic niepokojącego tylko skóra bardzo rozciągnięta i niestety trzeba przetrwać..

Kruszka no ciekawe wlasnie.. Z tego co piszesz wynika ze chyba wszystko zależy od nie wiem podejścia lekarza..?.. Dam znać po ..
Btw sto lat sto lat [emoji8][emoji8]

Natka trzymam kciuki &&

Akuku update jest potrzebny :) odpoczywaj z dzieciakami na plazy ! Spędzajcie miło czas :)
 
Kurde dziewczyny czy to możliwe by noworodek miał owsiki?? Synek bardzo dużo kupka, na rzadko i zauważyłam jakby białe nitki w kale :( dosyć długie..
 
O gratulacje dziewczyny rozpakowaniu, jak wam zazdroszczę. ...

Usg miałam tydzen temu, i rozmiar wskazuje mniej więcej 35-36 tyg i mam nie zmartwiac, i będę miała wywołanie porodu 19 sierpnia, że względu właśnie rozmiar plus tarczyca mam. Najlepszym wyjściem będzie gdybym urodziła juz tu i teraz ! Każdego dnia wstaje i wkurwiam ze jeszcze nie to...
Bo prawdopodobnie ze jak będę miała wywołanie porodu można potrwać 3 dni a tego nie chce ;(
 
reklama
Loveboiled z tego co słyszałam to te białe nitki to śluz. Ale nie mam własnych doświadczeń więc może mamusie coś powiedzą [emoji4]
Lakara no to trzymam kciuki żeby ruszyło przed 19.08 [emoji4]
 
Do góry