reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Cześć dziewczyny.
U mnie też nie ciekawa noc. Burza, grzmoty, hałas.
Ale najgorsze było swędzenie brzucha. Tak mnie swędziŁ, że nie mogłam się opanować od drapania.
Mam rozstępy więc pewnie to przez nie. Nic innego mnie nie swędzi, więc to chyba nic niebezpiecznego.
Suwina też usiedlismy na lezakach ale nic nie było widać.

Kruszka sto lat :-) :-*

Natka kciuki! Dopytać o te zzo tam, co? Bo jeśli dostaje się bez problemu to też tam przyjadę :-). PisZę z telefonu i nie zawsze mam neta aby zalogować się na fb.

Z jedynej str fajnie wiedzieć że jest zzo, ale z drugiej ryZyko bólu kręgosłupa do końca życia nie jest tego warta
 
reklama
Zzo jest dobry według mnie jeśli ma się wywoływany poród lub bardzo długi i męczący, a nam sierpniowka dosyć szybko idą te porody wiec może nie będzie wam nawet potrzebne znieczulenie :D u mnie zupełnie czasu nie było na nie i nawet bym nie usiedziala w miejscu bez ruchu podczas wkluwania w plecy takie miałam skurcze
 
Panikara, Lunera dziękuję. Tak, Lunera to będzie najpiękniejszy prezent ☺

Lilija tak ☺

Bunia Ewelinua ja miałam spotkanie z anestezjologiem tydzień temu. Spodziewałam się usłyszeć to o czym piszecie, tymczasem zebrała wywiad i odpytala mnie z mojej "choroby". Poradziła bym się tym po ciąży zajęła i tyle.

Natka powodzenia &&&&&

Kassietta ciesze się razem z Tobą ☺
 
Dziękuję dziewczyny ☺

Natka gdy miałam ktg na izbie to jedna z rodzących zaczynała wyć (autentycznie, w stylu wilka) gdy miała 17,dochodziły do 37-40 i była biedna bardzo. Ja w tym czasie miałam jeden na 40 cos tam i trochę bolało, nie powiem. Ja nie wiem od czego to zależy. To są jakieś ustawienia tych ktg? Zupełnie nie wiem. Może nie zwracaj na to uwagi? Nieustannie trzymam kciuki &&&
 
Evelinka oczywiscie tylko wiedzy Ci zazfroszcze.. cala reszta jest na pewno ciezka.. anwet nir moge sobie wyobraxic jak!
 
reklama
Do góry