reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Ewelina Gratuluję:-)

U mnie dzisiaj byla polozna i mala w tydzień przybrala 400g a ona powiedziala że jest poza normą:-D a ja myslalam ze się nie najada;-)

No widzisz Beata :) u nas w tydzień było 300g, teraz będę ważyć co dwa tygodnie, w następny poniedziałek idziemy bo jestem ciekawa jak przybiera
 
Ewelinka gratulacje!! à propos dużych dzieci.. znajoma wczoraj urodziła córcię 4355g 57cm :)

U nas dzisiaj szaleństwo 28 stopni w domu siedzę i ze mnie kapie.. zaraz idę pod prysznic bo aż ciężko się oddycha, na dworze jest jeszcze gorzej :/ Tak bym chciała już urodzić i chociaż na resztę tych upałów być o tych kilka kilo lżejsza :p
 
reklama
Gratulacje Ewelinka.

A ja sie udzwoniłam jak szalona. Ale cos załatwiłam. Rozpoczeto postępowanie, teraz trzeba czekac na telefon z sadu co dalej...

A głowe to nie wiem gdzie mam chyba w d...pie. Spakowalam sie na smietnisko i wyszłam. Dom całkiem otwarty zostawiłam. Balkon na oścież a drzwi wejsciowe tylko przymknęłam... Super po prostu.
 
Do góry