reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Pupui - dobrze, że coś ruszyło... Spokojnie, ogarniesz to. Tylko czemu Ty a nie A?
Nie denerwuj się już!

Ewelinka - gratuluje !
Zuza - nie wyobrażam sobie jak mozna urodzić 5 kilogramowe dziecko...masakra

Nie wiem czy wychodzić dziś z Vincim... jest 35 stopni, nie ma czym oddychać... bez sensu.

p.s. ile jest czasu na rejestracje w przychodni? My dopiero dziś wypis odebraliśmy.
 
reklama
Oj Blerciu - A to już wogole by się z nimi nie dogadał.
A ze spacerem poczekaj do popołudnia jak troche zelży.

Próbowałaś już w chuste wkładać??
 
Gratuluje Ewelinka ...

U mnie raczej ciężko - sporo mam jeszcze do przygotowania, a już bardzo ciężko się robi

Co do dużych maluchów to ja miałam 4620 i 62 cm więc może dobrze że to będą wcześniaczki
 
Lucere czy z pisaniem zwolnimy to nie wiem hehe.. Pamietam jak czytałam chyba majówki to po porodach pisały wiecej niz my teraz i po kilku dniach nie miałam juz sily ani czasu na doczytywanie o maluszkach [emoji33] kiedy one czas znalazły no robocopy [emoji1]

Lidia wlasnie jak sie człowiek czymś zajmie to mniej myśli o problemach.. U mnie tez coraz ciezej a co do sprzątania domu to mi nic nie mow bo u mnie ostatnio sie mały bajzel zrobił i planów mam wiecej niz ochoty na ruszenie tyłka.. Niestety.. Bedzie dobrze, mam mimo wszystko nadzieje ze maz po porodzie zacznie myślec i sie zachowywać jak należy [emoji8][emoji8]

Pupui co na infoliniach to jakas masakra.. U nas tez sami Murzyni albo meksyki to mozna sie nadenerwowac gadając z nimi ze masakra.. To co trzeba dzwonic do innego miejsca czy jechać gdzieś czy jak? :/ kasy nie mało to warto zawalczyć wiadomo.. Doczytałam i mam nadzieje ze uda sie sprawę wyjaznic &&

Ewelinka gratulacje !!! [emoji173]️[emoji173]️ super !! duża córcia ale moj synek lepszy nie bedzie :)
 
Aaa nie mówcie o dużych maluchach bo moj aspiruje na takiego i sie bać zaczynam bo rosnie i rosnie a tu jeszcze 10 dni nam zostało [emoji33][emoji33][emoji33]
 
Ewelinka,
Gratulacje!!!!!
Kazala na siebie poczekac Ania, ale w nagroda jak pieknie urosla!
Jak porod? Jak sie czujesz?

Blerka,
Cos nie chce wspolpracowac ten twoj Vinci. Przypomnialas mi czemu ja nie chustowalam - 10 min wiazania i potem rzyg w cycki :-)

Pupui, mam nadzieje, ze szybko sie rozwiaze temat.

Amor,
Moze sie z mezem poprzytulacie? Jemu wroci humor a ty szybciej urodzisz? Przyjemne z pozytecznym :-)

Akuku,
Mozesz starszakow do mnie przyslac na weekend!
 
reklama
No widzisz Beata :) u nas w tydzień było 300g, teraz będę ważyć co dwa tygodnie, w następny poniedziałek idziemy bo jestem ciekawa jak przybiera

Moj przybral 270 g i Polozna mi ciagle wciska ze go przekarmiam... No kur..... Bylabym szczesliwa gdyby juz nie przychodzila bo mnie w kolko stresuje....

Ewelinka duze gratulacje !!!! Witamy Aneczke!
 
Do góry