reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Nie moze za duzo :-)
To kolejny mit o karmieniu piersia. Maluch sam reguluje ile potrzebuje, i to jest najlepsze w tym wszystkim. Tylko normy sa zrobione na roznych typach karmienia, a piersiowe wiecej przybieraja na poczatku, wiec moga wydawac sie duze. Niech zdrowe rosna!

Lidia,
Mi dzis lekarz polecal namietny seks na wywolanie porodu, pisalam na wizytowym. Wiec chcac nie chcac bedziemy sie przepraszac i zegnac z hormonami...
My tez mamy dosc burzliwe rozmowy.

Panikara,
A co oni daja przed oksy?
 
reklama
Lunera ja nie pamietam już co to seks. Jakoś tak sie ułożyło, ze od pewnego czasu zapomnieliśmy o przyjemnościach.
 
Lunera o tak fochy i burzliwe rozmowy a potem nogi rozkładać bo to przecież "pomoc porodowa" hehe :D u mnie tez tak jest i powiem wam ze jak wcześniej po miałam chodzenie kaczki i ogólnie sie czułam porozciągana tak ostatnio juz nic nie czuje :D moze za duzo ?? :)
 
Ewelinka - gratulacje! Super. Witamy Anię na świecie :-)

Pupui - o kurcze, mam nadzieje że nic złego dla was z tego nie wyniknie.

Anciikowa - no w sumie masz rację.. Czego się spodziewałam po końcówce ciąży.. W sumie nie mam większych dolegliwości wiec chociaż tym mogę się stresować.

Co do oksy to mój pierwszy poród był po odejściu wód właśnie na oksy i zareagowałam od razu wiec myślę że teraz by było podobnie jak dostane oksy.
 
blerka - mi ostatnio położna powiedziała, że w szpitalu będą pytać do jakiej przychodni będzie należało dziecko i przychodnia i pielęgniarka będą się z nami kontaktować wtedy.
 
Ewelinka gratuluje !!!
Witaj Aniu!

Pupui co za sytuacja ;/

Bunia to my ten sam termin mamy haha. Odliczamy ;)

Lunera haha a chcesz do psychiatryka ? Bo moje dzieci maja tyyyyyle energi ze ojej !
Ddawaj adres ! Ha wysle ich buhahah.

Jinx dziecko je i pije z piersi. Sa upaly wiec nie ma sie co dziwic. Nie patrzcie na zegarek. Chce jesc vo godzibr jest ok. Chce vo 3 tez ok..

Amawell nie sluvhaj poloznej. Przybiera ile potrzebuje..

Znowu sie skurcze zaczely .. alez sobie od nich odpoczelam !

Zaraz chyba zabiore sie za mycie podlog na kolanach ! Haha mopa mam ..ale na kolanach dokladniej bedzie no nie ?
 
Dziwnie sie czuje jakoś tak brzuch boli i coś chyba na toalecie spędzę dzisiejszy dzień.

Boże niech sie coś zacznie... 12.08.15 mi odpowiada.

Akuku mówisz ze to mycie podłóg po kolanach pomaga??
 
U nas żadnego seksu, ani szybkiego ani namiętnego nie będzie. Ciche dni nadal, zresztą nie wiem czy jeszcze kiedyś dam mu się dotknąć. Zbyt dużo padło słów, z mojej strony na koniec również. Także przyjście na świat naszego dziecka będzie przebiegało w okropne atmosferze. Nie dość. , że przez to boje się o karmienie to jak mam je dostać baby bluesa w tej sytuacji. Mój mąż nigdy nie był dla mnie wsparciem.
 
reklama
Sprzątanie niektórym pomaga innym nie. Ja już 3 razy wysprzatalam cały dom, mylam podłogę na kolanach, okna i nic.
Kruszka współczuję sytuacji z mężem. Od kiedy tak jest? Świadomie.podjeliscie.decyzję o dziecku? Przepraszam jak jestem zbyt.wscibska.
 
Do góry